Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 55A (2021-11-29 - 2021-12-05)
Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1 (3109)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-11-29 - 2021-12-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, CW gr.3
Zoologia - Piotr Bębas, Piotr Bernatowicz, Aleksandra Skawina, Renata Welc-Falęciak, Marta Polańska, Paweł Majewski, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Andrzej Mikulski, Elżbieta Fuszara, Małgorzata Bednarska, Mateusz Tałanda, Katarzyna Goździk
8:30, CW gr.1
Botanika - Rafał Milanowski, Monika Mętrak, Paweł Pawlikowski, Bożena Zakryś, Małgorzata Stpiczyńska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Katarzyna Roguz, Marta Wrzosek
8:30, CW gr.4
Botanika - Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Bożena Zakryś, Małgorzata Stpiczyńska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Katarzyna Roguz, Marta Wrzosek
9:00
9:45, CW gr.2
Różnorodność biologiczna - Piotr Bernatowicz, Iwona Jasser, Julia Pawłowska, Marta Wrzosek, Anna Karnkowska, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Elżbieta Fuszara, Anna Bajer, Marcin Zych, Katarzyna Roguz, Małgorzata Stpiczyńska, Maja Łukomska-Kowalczyk
10:00
10:15, CW gr.4
Różnorodność biologiczna - Julia Pawłowska, Iwona Jasser, Piotr Bernatowicz, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Anna Karnkowska, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Anna Bajer, Elżbieta Fuszara, Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych, Katarzyna Roguz, Maja Łukomska-Kowalczyk
11:00
11:45, CW gr.4
Zoologia - Aleksandra Skawina, Renata Welc-Falęciak, Marta Polańska, Paweł Majewski, Piotr Bębas, Piotr Bernatowicz, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Andrzej Mikulski, Elżbieta Fuszara, Małgorzata Bednarska, Mateusz Tałanda, Katarzyna Goździk
12:00
12:15, CW gr.2
Botanika - Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Bożena Zakryś, Monika Mętrak, Małgorzata Stpiczyńska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Katarzyna Roguz, Marta Wrzosek
12:45, CW gr.1
Zoologia - Aleksandra Skawina, Renata Welc-Falęciak, Marta Polańska, Paweł Majewski, Piotr Bębas, Piotr Bernatowicz, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Andrzej Mikulski, Elżbieta Fuszara, Małgorzata Bednarska, Mateusz Tałanda, Katarzyna Goździk
13:00
14:00
15:0015:00, CW gr.3
Różnorodność biologiczna - Piotr Bernatowicz, Julia Pawłowska, Iwona Jasser, Marta Wrzosek, Anna Karnkowska, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Elżbieta Fuszara, Anna Bajer, Katarzyna Roguz, Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych, Maja Łukomska-Kowalczyk
15:30, CW gr.1
Różnorodność biologiczna - Piotr Bernatowicz, Julia Pawłowska, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Marta Wrzosek, Piotr Bębas, Małgorzata Waksmundzka, Katarzyna Szczepańska, Marta Polańska, Paweł Koperski, Aleksandra Skawina, Elżbieta Fuszara, Anna Bajer, Katarzyna Roguz, Małgorzata Stpiczyńska, Marcin Zych, Maja Łukomska-Kowalczyk
15:30, CW gr.5
Różnorodność biologiczna - Julia Pawłowska, Piotr Bernatowicz, Iwona Jasser, Marta Wrzosek, Anna Karnkowska, Piotr Bębas, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Aleksandra Skawina, Marta Polańska, Katarzyna Szczepańska, Anna Bajer, Elżbieta Fuszara, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Roguz, Marcin Zych, Maja Łukomska-Kowalczyk
16:00
16:15, CW gr.2
Zoologia - Aleksandra Skawina, Renata Welc-Falęciak, Marta Polańska, Paweł Majewski, Piotr Bębas, Piotr Bernatowicz, Paweł Koperski, Małgorzata Waksmundzka, Andrzej Mikulski, Elżbieta Fuszara, Małgorzata Bednarska, Mateusz Tałanda, Katarzyna Goździk
16:30, CW gr.3
Botanika - Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Paweł Pawlikowski, Bożena Zakryś, Małgorzata Stpiczyńska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Katarzyna Roguz, Marta Wrzosek
17:00
18:00
19:00
20:00