| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, WYK gr.1 Geometryczna teoria miary i zagadnienia wariacyjne - Sławomir Kolasiński | | 8:30, PSEM gr.1 Analiza matematyczna i układy dynamiczne - Krzysztof Barański, Marcin Bobieński, Anna Zdunik | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, CW gr.1 Geometryczna teoria miary i zagadnienia wariacyjne - Sławomir Kolasiński | | 10:15, SEM-MGR gr.1 Gry, sieci i wybory - Marcin Dziubiński, Oskar Skibski, Piotr Skowron | | 10:15, WYK-MON gr.1 Grafy rzadkie - Szymon Toruńczyk, Michał Pilipczuk | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, WYK gr.1 Analiza funkcjonalna - Witold Marciszewski | | 12:15, SEM-BAD gr.1 Seminarium badawcze "Gry, mechanizmy i sieci społeczne" - Piotr Skowron, Oskar Skibski | | 12:15, CW gr.1 Grafy rzadkie - Wojciech Przybyszewski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, CW gr.1 Analiza funkcjonalna - Tomasz Cieśla | | 14:15, WYK gr.1 Sieci Petriego - Piotr Chrząstowski-Wachtel | | 14:15, SEM-MGR gr.1 Narzędzia sztucznej inteligencji - Dominik Ślęzak, Maciej Świechowski, Marcin Wrochna | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, WYK gr.1 Dydaktyka matematyki - Agnieszka Sułowska | | 16:15, CW gr.1 Sieci Petriego - Piotr Chrząstowski-Wachtel | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
18:15, CW gr.1 Dydaktyka matematyki - Agnieszka Sułowska | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|