| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:30, SEM-MGR gr.1 Analiza matematyczna i równania różniczkowe - Marcin Bobieński, Michał Wojciechowski | 8:30, SEM-MON gr.1 Analiza matematyczna i równania różniczkowe (sem. mono. wspólnie z 1000-1D96AM) - Marcin Bobieński, Michał Wojciechowski | | 8:30, WYK gr.1 Modelowanie geometryczne - Przemysław Kiciak | | 8:30, PSEM gr.1 Biomatematyka i teoria gier - Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel, Monika Piotrowska, Aleksandra Puchalska | | 8:30, SEM-MGR gr.1 Modele matematyczne w finansach - Andrzej Palczewski, Piotr Kowalczyk | 8:30, SEM-MON gr.1 Modele matematyczne w finansach (sem. mono. wspólnie z 1000-1D11MMF) - Andrzej Palczewski, Piotr Kowalczyk | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, WYK gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Andrzej Szałas | | 10:15, SEM-MGR gr.1 Matematyka ubezpieczeniowa - Wojciech Otto, Michał Barski | 10:15, SEM-MON gr.1 Matematyka ubezpieczeniowa (sem. mono. wspólnie z 1000-1D11AM) - Wojciech Otto, Michał Barski | | | 10:15, WYK gr.1 Rachunek różniczkowy i całkowy 2 - Aleksandra Puchalska | | 10:15, CW gr.3 Analiza matematyczna inf. II - Michał Siemaszko | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, CW gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Andrzej Szałas | | 12:15, SEM-MON gr.1 Teoria węzłów - Piotr Kucharski, Wojciech Politarczyk | | 12:15, WYK gr.1 Optymalizacja wypukła - Marcin Mucha, Łukasz Kowalik | | 12:15, CW gr.1 Metody obliczeniowe w finansach - Piotr Kowalczyk | | 12:15, WYK gr.1 Teoria implementacji - Marcin Dziubiński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, SEM-MGR gr.1 Zagadnienia programowania obiektowego - Janusz Jabłonowski, Andrzej Szałas | | 14:15, WYK gr.1 Teoria Ryzyka w Ubezpieczeniach II - Łukasz Delong | | 14:15, SEM-BAD gr.1 Seminarium badawcze "Teoria automatów" - Damian Niwiński, Mikołaj Bojańczyk | | | 14:15, CW gr.1 Teoria implementacji - Dorota Celińska-Kopczyńska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| 16:15, CW gr.1 Teoria Ryzyka w Ubezpieczeniach II - Łukasz Delong | | 16:15, SEM-BAD gr.1 Seminarium badawcze Topologia i Teoria Mnogości - Witold Marciszewski, Piotr Zakrzewski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|