| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, KON gr.1 Komunikacja międzykulturowa - Dariusz Zembrzuski | | | 8:00, CW gr.5 Praktyczna nauka języka niemieckiego - Tadeusz Kuśmierowski, Beata Peć, Dominika Wyrzykiewicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.1 Fonologia - Dariusz Zembrzuski | | 9:45, PSEM gr.1 Krajoznawstwo niemieckiego obszaru językowego - Anna Damięcka-Wójcik | | 9:45, WYK gr.1 Kulturoznawstwo: Kultura i sztuka w krajach niemieckojęzycznych - Katarzyna Grzywka-Kolago | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, WYK gr.1 Glottodydaktyka (II) (obowiązkowe; kształcenie nauczycieli) - Joanna Sobańska | | 11:30, WYK gr.1 Historia Niemiec - Michał Jamiołkowski | | 11:30, WYK gr.1 Fonetyka języka niemieckiego - Maria Biskup | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Metodologia badań językoznawczych CLIL - Wykład - Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic | | 13:15, PSEM gr.3 Krajoznawstwo niemieckiego obszaru językowego - Anna Damięcka-Wójcik | | 13:15, SEM gr.4 Gramatyka opisowa języka niemieckiego. Morfologiczna analiza języka niemieckiego II - Agnieszka Zimmer | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, KON gr.1 Językoznawstwo hiszpańskie II - Martin Testa | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| UO Tomasz Rawski CS/7724/9 | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | UO nr. JS/3708/6 prow. Renata Diaz- Szmidt | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|