Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr A008 (2022-05-16 - 2022-05-22)
Budynek Dydaktyczny A - Długa 44/50 (1354)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-05-16 - 2022-05-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, KON gr.1
Zastosowanie metod eksploracji danych (Data Mining) w badaniach ekonomicznych ( ścieżka SAS) - Anna Lewczuk, Karolina Kuligowska
8:00, CW gr.2
Finance II - Mateusz Kopyt
8:00, KON gr.3
IT Tools in Economics - Umair Ashraf Rana
9:00
9:45, KON gr.1
Investment Account - Grzegorz Kula
9:45, CW gr.1
Finance II - Mateusz Kopyt
9:45, CW gr.1
Finance II - Mateusz Kopyt
9:45, KON gr.4
IT Tools in Economics - Umair Ashraf Rana
10:00
11:00
11:30, KON gr.4
Machine Learning 1: classification methods - Piotr Wójcik
11:30, KON gr.2
Investment Account - Grzegorz Kula
11:30, CW gr.3
Finance II - Marek Żukowski
11:30, KON gr.2
IT Tools in Economics - Umair Ashraf Rana
12:00
13:00
13:15, KON gr.1
Machine Learning 1: classification methods - Piotr Wójcik
13:15, KON gr.3
Investment Account - Grzegorz Kula
13:15, CW gr.4
Finance II - Marek Żukowski
13:15, KON gr.1
IT Tools in Economics - Umair Ashraf Rana
13:15, KON gr.1
IT TOOLS IN ECONOMICS - Umair Ashraf Rana
13:15, CW gr.104
Zaawansowana ekonometria I - Andrzej Kocięcki
14:00
15:0015:00, KON gr.2
Machine Learning 1: classification methods - Piotr Wójcik
15:00, KON gr.1
Modelowanie danych panelowych - Łukasz Postek, Rafał Woźniak
15:00, KON gr.102
Rachunek inwestycyjny - Grzegorz Kula
15:00, CW gr.1
Time Series Analysis - Maciej Świtała
15:00, CW gr.1
Algorithms for Data Science - Krzysztof Fleszar
16:00
16:45, KON gr.306
Zarządzanie bazami danych - Tomasz Jeruzalski
16:45, KON gr.4
Investment Account - Yedidya Rabinovitz, Grzegorz Kula
16:45, CW gr.5
Finance II - Marek Żukowski
16:45, KON gr.5
IT Tools in Economics - Umair Ashraf Rana
16:45, CW gr.103
Zaawansowana ekonometria I - Andrzej Kocięcki
17:00
18:00
18:30, KON gr.306
Analiza szeregów czasowych - Aneta Dzik-Walczak
18:30, KON gr.306
SAS - Probabilistyczne i deterministyczne modele optymalizacji - Anna Lewczuk, Karolina Kuligowska
18:30, KON gr.6
IT Tools in Economics - Umair Ashraf Rana
18:30, CW gr.1
Macroeconometrics - Łukasz Goczek
19:00
20:00