Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 5820 (2021-12-06 - 2021-12-12)
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2 (3320)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-12-06 - 2021-12-12  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, SEM-MGR gr.1
Analiza matematyczna i równania różniczkowe - Marcin Bobieński, Michał Wojciechowski
8:30, SEM-MON gr.1
Analiza matematyczna i równania różniczkowe (sem. mono. wspólnie z 1000-1D96AM) - Michał Wojciechowski, Marcin Bobieński
8:30, SEM-MGR gr.1
Metody numeryczne - Przemysław Kiciak, Leszek Plaskota
8:30, SEM-MON gr.1
Metody numeryczne (sem. mono. wspólnie z 1000-5D96MN) - Przemysław Kiciak
8:30, PSEM gr.1
Metody numeryczne - Piotr Kowalczyk, Piotr Krzyżanowski
8:30, SEM-MGR gr.1
Modele matematyczne w finansach - Piotr Kowalczyk, Andrzej Palczewski
8:30, SEM-MON gr.1
Modele matematyczne w finansach (sem. mono. wspólnie z 1000-1D11MMF) - Piotr Kowalczyk, Andrzej Palczewski
9:00
10:00
10:15, WYK-MON gr.1
Niestandardowe spojrzenie na teorię półgrup - Piotr Mucha
10:15, WYK gr.1
Algorytmiczne i statystyczne aspekty sekwencjonowania DNA - Norbert Dojer, Magdalena Machnicka
10:15, WYK gr.1
Technologie w skali genomowej 2 - Magdalena Machnicka, Norbert Dojer
10:15, SEM-BAD gr.1
Biologia obliczeniowa i bioinformatyka - Bartosz Wilczyński, Aleksander Jankowski, Anna Gambin
10:15, SEM-MGR gr.1
Klasyczne struktury algebraiczne i ich zastosowania - Jan Okniński, Jerzy Matczuk
10:15, SEM-MON gr.1
Klasyczne struktury algebraiczne (sem. mono. wspólnie z 1000-1D96AL) - Jerzy Matczuk, Jan Okniński
10:15, CW gr.2
Geometria z algebrą liniową - Paweł Siedlecki
11:00
12:00
12:15, CW gr.2
Złożoność obliczeniowa - Michał Godziszewski
12:15, SEM-BAD gr.1
Seminarium badawcze Zakładu Algebry -
12:15, SEM-BAD gr.1
Seminarium badawcze "Logika i teoria typów" - Paweł Urzyczyn
13:00
14:00
14:15, SEM-MGR gr.1
Zagadnienia programowania obiektowego - Janusz Jabłonowski, Andrzej Szałas
14:15, SEM-MON gr.1
Metody ilościowe w finansach - Jacek Jakubowski, Piotr Jaworski
14:15, SEM-BAD gr.1
Seminarium badawcze „Systemy Inteligentne” - Dominik Ślęzak, Marcin Szczuka, Hung Son Nguyen, Andrzej Janusz
15:00
16:00
16:15, SEM-MGR gr.1
Języki programowania - Marcin Benke, Aleksy Schubert, Jacek Chrząszcz
17:00
18:00
18:15, CW gr.1
Wypłacalność zakładów ubezpieczeń - Tomasz Tkaliński
19:00
20:00