| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|
7:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:45, KON gr.1 Laboratorium i warsztat opisu zabytków-"Metal Daze": brąz, żelazo i kruszce w pradziejach - Grzegorz Czajka | | 9:45, KON gr.1 Barbarzyńcy tworzą nową Europę - Andrzej Maciałowicz, Sławomir Wadyl, Maciej Miścicki | | 9:45, KON gr.1 Archeologia eksperymentalna - ceramika i żelazo - Adam Cieśliński, Paweł Szymański | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
11:30, CW gr.1 Archaeology of Egypt and Nubia (course I) - classes - Marta Kaczanowicz, Dobrochna Zielińska | | | 11:30, KON gr.1 Archeologia okresu wpływów rzymskich i wędrówek ludów - Paweł Szymański | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Introduction to Archaeology - obligatory lecture - Aleksander Dzbyński, Dariusz Błaszczyk | | 13:15, KON gr.4 Barbarzyńcy tworzą nową Europę - Paweł Szymański, Ludwika Jończyk, Karolina Blusiewicz | | 13:15, KON gr.1 Archeologia okresu wpływów rzymskich i wędrówek ludów - Adam Cieśliński, Marek Baczewski | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, KON gr.3 Barbarzyńcy tworzą nową Europę - Andrzej Maciałowicz, Karolina Blusiewicz, Ludwika Jończyk | | 15:00, KON gr.1 Rzymskie złoto rusza na północ - obieg złotych monet i złota rzymskiego w Barbaricum pod koniec starożytności - Anna Zapolska | | | | 15:00, SEM gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Archeologia starożytnego Bliskiego Wschodu i Egiptu - Anna Wodzińska, Franciszek Stępniowski | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:45, WYK gr.1 Armia faraonów - Sławomir Rzepka | | 16:45, WYK gr.1 Archaeology of the Ancient Near East - (course II) lecture - Anna Smogorzewska, Dorota Ławecka | | 16:45, WYK gr.1 Piramidy i mastaby - Egipt w Starym Państwie - Sławomir Rzepka | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | 17:30, SEM gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Archeologia klasyczna (Grecji i Rzymu) - Tomasz Waliszewski, Piotr Jaworski | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|