| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | 8:00, WYK gr.1 Literatura i kultura najnowsza /po 1989 r./ - Marcin Czardybon | 8:00, CW gr.3 Komparatystyka - Robert Birkholc | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.1 Kanon literatury powszechnej XX wieku - dzieje konwencji artystycznych - Piotr Sadzik | | 9:45, CW gr.6 Komparatystyka - Michał Kuziak | | | | 9:45, CW gr.1 Komparatystyka mediów /drukowanych, audiowizualnych, cyfrowych/ - Ewa Szczęsna | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, CW gr.2 Kanon literatury powszechnej XX wieku - dzieje konwencji artystycznych - Piotr Sadzik | | 11:30, CW gr.7 Komparatystyka - Michał Kuziak | | 11:30, CW gr.1 Wielkie dzieła literatury światowej w ujęciu porównawczym - Dawid Osiński | | 11:30, CW gr.3 Dydaktyczny warsztat polonisty z elementami edukacji medialnej - Helena Balcerek | | 11:30, SEM-MGR gr.1 Gatunki, narracje, media - seminarium komparatystyczne - Piotr Kubiński, Robert Birkholc | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, WYK-MON gr.1 Wykład monograficzny: Geniusz i szaleństwo w sztuce - Michał Kuziak | | | 13:15, CW gr.2 Wielkie dzieła literatury światowej w ujęciu porównawczym - Dawid Osiński | | 13:15, CW gr.1 Dydaktyczny warsztat polonisty z elementami edukacji medialnej - Katarzyna Maciejak | | 13:15, WAR gr.1 Tekst reklamowy - warsztaty - Ewa Szczęsna | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, CW gr.1 Metodyka języka polskiego w szkole podstawowej (kształcenie językowe) - Magdalena Trysińska | | 15:00, CW gr.2 Korespondencja sztuk: literatura - sztuki plastyczne - Weronika Lipszyc | | 15:00, KON gr.1 Nieśpieszni przechodnie: narodziny polskiego eseju - Eliza Kącka | | 15:00, CW gr.2 Wprowadzenie do językoznawstwa diachronicznego - Izabela Stąpor | | 15:00, WAR gr.2 Tekst reklamowy - warsztaty - Ewa Szczęsna | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, CW gr.1 Konteksty nauczania języka polskiego - Magdalena Trysińska | | 16:45, WYK-MON gr.1 Wykład monograficzny: Kino gatunków - Robert Birkholc | | 16:45, SEM-LIC gr.1 Literatura i film - Krzysztof Kopczyński | | 16:45, CW gr.1 Wprowadzenie do językoznawstwa diachronicznego - Izabela Stąpor | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|