Plan zajęć pracownika — Michał Koper (2024-03-25 - 2024-03-31)
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 1 (129, bud. 8068)
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 12:00
Karolina Łabędzka-Dmoch, Anna Golisz-Mocydlarz, Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Seweryn Mroczek, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski, Lidia Lipińska-Zubrycka,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 2 (129, bud. 8068)
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 16:00
Karolina Łabędzka-Dmoch, Anna Golisz-Mocydlarz, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski, Lidia Lipińska-Zubrycka,
Sala 129, budynek nr 8068
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
14:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Renata Godlewska, Paweł Golik, Joanna Kufel, Marek Maleszewski, Paweł Sowiński, Piotr Bernatowicz, Monika Adamczyk-Popławska, Paweł Majewski, Mirosław Ślusarczyk, Michał Koper, Agnieszka Dzikowska,
Sala 9B, budynek nr 3109
Wtorek
CW, gr. 3 (129, bud. 8068)
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:15 - 11:45
Tomasz Wilanowski, Karolina Łabędzka-Dmoch, Anna Golisz-Mocydlarz, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Katarzyna Tońska, Agnieszka Dzikowska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Lidia Lipińska-Zubrycka,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 4 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 15:45
Anna Golisz-Mocydlarz, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Katarzyna Tońska, Agnieszka Dzikowska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski, Karolina Łabędzka-Dmoch, Lidia Lipińska-Zubrycka,
Sala 129, budynek nr 8068
Środa
CW, gr. 5 (129, bud. 8068)
8:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:15 - 11:45
Anna Golisz-Mocydlarz, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski, Karolina Łabędzka-Dmoch, Lidia Lipińska-Zubrycka,
Sala 129, budynek nr 8068
CW, gr. 6 (129, bud. 8068)
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 15:45
Anna Golisz-Mocydlarz, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski, Karolina Łabędzka-Dmoch, Lidia Lipińska-Zubrycka,
Sala 129, budynek nr 8068
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: