Plan zajęć pracownika — Alicja Sobkowiak (2024-03-25 - 2024-03-31)
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 1 (21D)
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 13:00
Jan Jabłonka, Elżbieta Fuszara, Magdalena Markowska, Piotr Bębas, Danuta Solecka, Mirosław Ślusarczyk, Marta Polańska, Piotr Kowalec, Alicja Sobkowiak, Piotr Bernatowicz,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (55A)
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 13:00
Jan Jabłonka, Elżbieta Fuszara, Magdalena Markowska, Piotr Bębas, Danuta Solecka, Mirosław Ślusarczyk, Marta Polańska, Piotr Kowalec, Alicja Sobkowiak, Piotr Bernatowicz,
Sala 55A, budynek nr 3109
Wtorek
CW, gr. 1 (022D)
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Piotr Kowalec, Paweł Sowiński,
Sala 022D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (21D)
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Piotr Kowalec, Paweł Sowiński,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (22D)
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:30 - 13:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Piotr Kowalec, Paweł Sowiński,
Sala 22D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (22D)
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Paweł Sowiński, Piotr Kowalec,
Sala 22D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (21D)
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Paweł Sowiński, Piotr Kowalec,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (022D)
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 16:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Paweł Sowiński, Piotr Kowalec,
Sala 022D, budynek nr 3109
Środa
CW, gr. 1 (22D)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Piotr Kowalec, Paweł Sowiński,
Sala 22D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (21D)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Piotr Kowalec, Paweł Sowiński,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (022D)
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 14:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Piotr Kowalec, Paweł Sowiński,
Sala 022D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (22D)
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Paweł Sowiński, Piotr Kowalec,
Sala 22D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (21D)
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Paweł Sowiński, Piotr Kowalec,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (022D)
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:00
Bożena Szal, Danuta Solecka, Alicja Sobkowiak, Tomasz Krupnik, Wioleta Wasilewska-Dębowska, Maciej Jończyk, Anna Drożak, Paweł Sowiński, Piotr Kowalec,
Sala 022D, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1