Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Biochemia 1400-113BCH
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Tryb prowadzenia: w sali

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 12:15 - 15:45, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 23/24 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 16:15 - 19:45, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 19/19 szczegóły
3 każdy wtorek, 16:15 - 19:45, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 22/22 szczegóły
4 każda środa, 11:15 - 14:45, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 21/21 szczegóły
5 każda środa, 16:15 - 19:45, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 25/24 szczegóły
6 każdy czwartek, 10:45 - 14:15, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 21/22 szczegóły
7 każdy czwartek, 15:00 - 18:30, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 21/21 szczegóły
8 każdy wtorek, 8:15 - 11:45, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 22/22 szczegóły
9 każdy piątek, 15:30 - 19:00, sala 221D
Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Mroczek, Marek Długosz, Takao Ishikawa, Radosław Mazur, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska 21/21 szczegóły
10 każda środa, 8:15 - 10:00, sala 9B
Robert Jarzyna 4/10 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski.