Ocena końcowa w pierwszym terminie na podstawie sumy punktów z egzaminu
pisemnego (maks. 60 pkt), kolokwium (maks. 30 pkt) i ćwiczeń (maks. 30
pkt).
1. Egzamin (60 punktów)
Egzamin będzie się składał z dwóch części:
(a) teoretycznej, sprawdzającej znajomość wyłożonego materiału. Ta część egzaminu będzie miała charakter testowy: wymagane będzie udzielanie krótkich odpowiedzi, przytoczenie definicji lub niedługiego dowodu z wykładu.
(b) zadaniowej
Egzamin planujemy przeprowadzić w formie tradycyjnej (w budynku, w salach) chyba, że zła sytuacja epidemiczna na to nie pozwoli – w takim przypadku egzamin odbędzie się zdalnie na platformie Moodle, a opisana powyżej forma części teoretycznej egzaminu może ulec pewnym modyfikacjom.
- Termin zerowy egzaminu: Możliwe jest przystąpienie do egzaminu w terminie zerowym pod warunkiem uzyskania co najmniej 57 punktów (tj. 95%) łącznie z ćwiczeń i kolokwium (zob. punkty 2 i 3 poniżej). Egzamin zerowy będzie ustny i przeprowadzony albo w budynku Wydziału albo - gdy sytuacja epidemiczna byłaby zła - zdalnie.
2. Kolokwium (30 punktów)
Kolokwium odbędzie się zdalnie na platformie Moodle. Do rozwiązania będzie kilka zadań w czasie 2-3 godzin. Termin przeprowadzenia kolokwium zostanie ogłoszony do końca października.
3. Praca na ćwiczeniach (30 punktów)
Punkty za ćwiczenia przyznawane są przez prowadzących poszczególne grupy ćwiczeniowe, na zasadach ustalonych oddzielnie w każdej grupie ćwiczeniowej. Na te punkty mogą się składać m.in. kartkówki, zadania domowe (pisemne lub ustne), aktywność na ćwiczeniach.
Ocena w drugim terminie będzie lepszą z dwóch ocen:
1) Ocena wystawiona na podstawie punktów z ćwiczeń, kolokwium i
egzaminu poprawkowego, z wagami odpowiednio 1/4, 1/4 i 1/2
2) Ocena wystawiona na podstawie punktow z cwiczen i egzaminu
poprawkowego, z wagami 1/4 i 3/4 odpowiednio.
|