| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | 8:15, gr.2 Mechanizmy nowotworzenia i nowoczesne terapie przeciwnowotworowe - Ćwiczenia (221D bud.3109) | 8:15, gr.2 Mechanizmy nowotworzenia i nowoczesne terapie przeciwnowotworowe - Ćwiczenia (129 bud.8068) | 8:15, gr.2 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (219D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | 8:15, gr.2 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (221D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | 8:15, gr.1 Mechanizmy nowotworzenia i nowoczesne terapie przeciwnowotworowe - Ćwiczenia (129 bud.8068), Roksana Iwanicka-Nowicka, Konrad Kosicki, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Tomasz Wilanowski | 8:15, gr.1 Mechanizmy nowotworzenia i nowoczesne terapie przeciwnowotworowe - Ćwiczenia (221D bud.3109), Roksana Iwanicka-Nowicka, Konrad Kosicki, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Tomasz Wilanowski | 8:15, gr.1 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (219D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | 8:15, gr.1 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (221D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | | | | |
|
|
| 8:30, gr.2 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2045 bud.3320), Bartosz Wilczyński | 8:30, gr.1 Symulacje stochastyczne - Wykład (3250 bud.3320), Wojciech Niemiro | | 8:30, gr.3 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2041 bud.3320), Bartosz Wilczyński | 8:30, gr.1 Molecular modeling and computational structural biology 2 - Wykład (4.73 bud.3113), Piotr Chyży, Joanna Panecka-Hofman | | | | | 8:30, gr.1 Podstawy medycyny molekularnej - Wykład (sala nieznana), Krystiana Krzyśko | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | 9:00, gr.1 Metagenomika i filogenetyka molekularna - Ćwiczenia (202A bud.3109), Jakub Baczyński, Łukasz Banasiak, Maja Łukomska-Kowalczyk | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
10:00 | | 10:00, gr.2 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (221D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | 10:00, gr.2 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (219D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | 10:00, gr.1 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (219D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | 10:00, gr.1 Białka i kwasy nukleinowe - Ćwiczenia (221D bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz | | | | | | | 10:00, gr.1 Molecular modeling and computational structural biology 2 - Ćwiczenia (4.73 bud.3113), Piotr Chyży, Joanna Panecka-Hofman | | | | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.1 Symulacje stochastyczne - Laboratorium (5490 bud.3320), Wojciech Niemiro | 10:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Wykład (5440 bud.3320), Bartosz Wilczyński | | | | | | 10:15, gr.2 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230 bud.3320), Ewa Madalińska-Bugaj | 10:15, gr.1 Modele matematyczne biologii i medycyny - Ćwiczenia (3170 bud.3320), Agata Lonc | | 10:15, gr.2 Visual recognition - Laboratorium (3041 bud.3320), Konrad Staniszewski | 10:15, gr.2 Symulacje stochastyczne - Laboratorium (5490 bud.3320), Błażej Miasojedow | 10:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Wykład (3180 bud.3320), Dominik Ślęzak | 10:15, gr.1 Podstawy medycyny molekularnej - Ćwiczenia (sala nieznana) | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | | | | | | | | | | |
|
|
12:15, gr.2 Mechanizmy nowotworzenia i nowoczesne terapie przeciwnowotworowe - Wykład (s.E bud.8068), Tomasz Wilanowski | 12:15, gr.1 Mechanizmy nowotworzenia i nowoczesne terapie przeciwnowotworowe - Wykład (s.E bud.8068), Tomasz Wilanowski | | 12:15, gr.1 Procesy stochastyczne w biologii i naukach społecznych - Wykład (2070 bud.3320), Jan Karbowski | 12:15, gr.1 Visual recognition - Wykład (5440 bud.3320), Piotr Biliński | 12:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2044 bud.3320), Bartosz Wilczyński | | | | | | | | 12:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3240 bud.3320), Marcin Szczuka | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| 13:15, gr.1 Wstęp do mechaniki kwantowej układów molekularnych - Wykład (1.01 bud.3113), Maciej Długosz | | | 13:15, gr.1 Wstęp do mechaniki kwantowej układów molekularnych - Ćwiczenia (2.11 bud.3113), Maciej Długosz | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 Analiza i wizualizacja danych - Wykład (4070 bud.3320), Łukasz Kozłowski | | 14:15, gr.3 Visual recognition - Laboratorium (3044 bud.3320), Spyridon Mouselinos | 14:15, gr.2 Analiza i wizualizacja danych - Laboratorium (2043 bud.3320), Łukasz Kozłowski | 14:15, gr.1 Visual recognition - Laboratorium (2041 bud.3320), Marcin Możejko | 14:15, gr.1 Procesy stochastyczne w biologii i naukach społecznych - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Jan Karbowski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | 15:15, gr.1 Chromatyna i epigenetyka - Wykład (s.A bud.8068), Rafał Archacki, Marta Koblowska | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
|
|
16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Wykład (3041 bud.3320) | 16:15, gr.1 Analiza i wizualizacja danych - Laboratorium (3045 bud.3320), Łukasz Kozłowski | | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Wykład (3043 bud.3320) | | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Wykład (3043 bud.3320) | 16:15, gr.1 Modele matematyczne biologii i medycyny - Wykład (2280 bud.3320), Mirosław Lachowicz | | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Wykład (3041 bud.3320) | | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Laboratorium (3043 bud.3320) | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
18:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Laboratorium (3041 bud.3320) | | 18:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Laboratorium (3043 bud.3320) | | 18:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Laboratorium (3043 bud.3320) | | 18:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Laboratorium (3041 bud.3320) | | 18:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia genomiki funkcjonalnej - Laboratorium (3043 bud.3320) | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|