Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Seminaria magisterskie na informatyce
Rok akademicki 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2020/21 - Rok akademicki 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Metody numeryczne - Seminarium magisterskie (5820), Przemysław Kiciak, Leszek Plaskota
8:30, gr.1
Praktyczne systemy predykcyjne - Seminarium magisterskie (4060), Piotr Sankowski, Piotr Wygocki
9:00
10:00
10:15, gr.1
Systemy wieloagentowe - Seminarium magisterskie (4060), Barbara Dunin-Kęplicz, Marcin Dziubiński, Tomasz Michalak
10:15, gr.1
Logika i teoria obliczeń - Seminarium magisterskie (5050), Wojciech Czerwiński, Damian Niwiński, Paweł Parys, Szymon Toruńczyk
10:15, gr.1
Algorytmika - Seminarium magisterskie (5870), Michał Pilipczuk, Jakub Radoszewski, Anna Zych-Pawlewicz
10:15, gr.1
Uczenie maszynowe - Seminarium magisterskie (4060), Przemysław Biecek, Piotr Biliński, Marcin Mucha
10:15, gr.1
Analiza, wizualizacja i optymalizacja oprogramowania - Seminarium magisterskie (5070), Robert Dąbrowski
10:15, gr.1
Innowacyjne zastosowania informatyki - Seminarium magisterskie (2270), Mirosław Kowaluk, Jerzy Tyszkiewicz
11:00
12:00
12:15, gr.2
Bioinformatyka i analiza danych biomedycznych - Seminarium magisterskie (5820), Norbert Dojer, Paweł Górecki
12:15, gr.1
Systemy wbudowane i sieci sensorowe - Seminarium magisterskie (3240), Marcin Engel, Marcin Peczarski
12:15, gr.1
Bioinformatyka i analiza danych biomedycznych - Seminarium magisterskie (5840), Anna Gambin, Ewa Szczurek
12:15, gr.1
Systemy rozproszone - Seminarium magisterskie (4070), Konrad Iwanicki, Janina Mincer-Daszkiewicz, Krzysztof Rządca
12:15, gr.1
Eksploracja danych - Seminarium magisterskie (4060), Andrzej Skowron, Dominik Ślęzak
12:15, gr.1
Zespołowy projekt magisterski - Seminarium magisterskie (4010), Aleksy Schubert, Jerzy Tyszkiewicz
13:00
14:00
14:15, gr.1
Zagadnienia programowania obiektowego - Seminarium magisterskie (5820), Janusz Jabłonowski, Andrzej Szałas
15:00
16:00
16:15, gr.1
Języki programowania - Seminarium magisterskie (5820), Marcin Benke, Jacek Chrząszcz, Aleksy Schubert
16:15, gr.1
Przetwarzanie języka naturalnego i sztuczna inteligencja - Seminarium magisterskie (4070), Barbara Dunin-Kęplicz, Andrzej Szałas, Piotr Wasilewski
17:00
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2