Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku JSIM - wariant 3I+4M
Semestr letni 2021/22

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3041 bud.3320), Patrycja Węgrzynowicz
8:30, gr.1
Systemy operacyjne - Laboratorium (2044 bud.3320), Marcin Peczarski
8:30, gr.8
Systemy operacyjne - Laboratorium (2043 bud.3320), Artur Zaroda
8:30, gr.10
Systemy operacyjne - Laboratorium (3045 bud.3320), Mateusz Banaszek
8:30, gr.6
Aplikacje WWW - Laboratorium (3043 bud.3320), Barbara Poszewiecka
8:30, gr.6
Systemy operacyjne - Laboratorium (3044 bud.3320), Michał Smolarek
8:30, gr.1
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Michał Skrzypczak
8:30, gr.1
Matematyka dyskretna - Wykład (3180 bud.3320), Adam Malinowski
8:30, gr.1
Inżynieria oprogramowania - Wykład (5440 bud.3320), Piotr Hofman
8:30, gr.8
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Jana Novotná
8:30, gr.2
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Adam Malinowski
8:30, gr.6
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Tomasz Kazana
8:30, gr.5
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3230 bud.3320), Oskar Skibski
9:00
10:00
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Piotr Mormul
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka dyskretna - Wykład (3180 bud.3320), Adam Malinowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Piotr Mormul
10:15, gr.4
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043 bud.3320), Marcin Wrochna
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.4
Systemy operacyjne - Laboratorium (3045 bud.3320), Artur Zaroda
10:15, gr.3
Sieci komputerowe - Laboratorium (2045 bud.3320), Wojciech Przybyszewski
10:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Tomasz Piasecki
10:15, gr.5
Systemy operacyjne - Laboratorium (3041 bud.3320), Marcin Peczarski
10:15, gr.8
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3042 bud.3320), Grzegorz Grudziński
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Maciej Borodzik
10:15, gr.1
Sieci komputerowe - Wykład (4420 bud.3320), Agata Janowska
10:15, gr.9
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (3041 bud.3320), Grzegorz Grudziński
10:15, gr.9
Sieci komputerowe - Laboratorium (3044 bud.3320), Paweł Parys
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3130 bud.3320), Piotr Mormul
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3160 bud.3320), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.4
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Tomasz Maszczyk
10:15, gr.5
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Jerzy Tyszkiewicz
10:15, gr.5
Sieci komputerowe - Laboratorium (2045 bud.3320), Marcin Peczarski
10:15, gr.5
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Tomasz Piasecki
10:15, gr.6
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2280 bud.3320), Julian Salamanca Tellez
10:15, gr.6
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043 bud.3320), Łukasz Kamiński
10:15, gr.8
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042 bud.3320), Łukasz Sznuk
10:15, gr.1
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Adam Malinowski
10:15, gr.4
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042 bud.3320), Mikołaj Leonarski
10:15, gr.2
Aplikacje WWW - Laboratorium (2041 bud.3320), Tomasz Lizurej
10:15, gr.2
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2045 bud.3320), Paweł Kucharczyk
10:15, gr.3
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (4060 bud.3320), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.3
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Kunal Dutta
10:15, gr.4
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3230 bud.3320), Oskar Skibski
10:15, gr.5
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2044 bud.3320), Marcin Wrochna
10:15, gr.7
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Marcin Smulewicz
10:15, gr.7
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5820 bud.3320), Filip Mazowiecki
10:15, gr.9
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Paweł Górecki
11:00
12:00
12:15, gr.9
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Paweł Górecki
12:15, gr.7
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3250 bud.3320), Marcin Smulewicz
12:15, gr.4
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3240 bud.3320), Oskar Skibski
12:15, gr.3
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3140 bud.3320), Kunal Dutta
12:15, gr.3
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2042 bud.3320), Tomasz Waleń
12:15, gr.1
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Adam Malinowski
12:15, gr.4
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5050 bud.3320), Michał Skrzypczak
12:15, gr.3
Systemy operacyjne - Laboratorium (3041 bud.3320), Marek Sokołowski
12:15, gr.2
Systemy operacyjne - Laboratorium (2045 bud.3320), Wojciech Przybyszewski
12:15, gr.2
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Marcin Wrochna
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Wykład (5870 bud.3320), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Wykład (4420 bud.3320), Agnieszka Kałamajska
12:15, gr.9
Systemy operacyjne - Laboratorium (3044 bud.3320), Marcin Engel
12:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia - Wykład (3180 bud.3320), Michał Skrzypczak
12:15, gr.3
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130 bud.3320), Piotr Mormul
12:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Maciej Borodzik
12:15, gr.1
Aplikacje WWW - Wykład (5440 bud.3320), Łukasz Sznuk
12:15, gr.6
Sieci komputerowe - Laboratorium (2043 bud.3320), Zbigniew Jurkiewicz
12:15, gr.7
Systemy operacyjne - Laboratorium (2042 bud.3320), Agata Janowska
12:15, gr.3
Aplikacje WWW - Laboratorium (2044 bud.3320), Paweł Kucharczyk
12:15, gr.8
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5440 bud.3320), Tomasz Kazana
12:15, gr.1
Aplikacje WWW - Laboratorium (3042 bud.3320), Tomasz Lizurej
12:15, gr.10
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (5870 bud.3320), Mirosław Kowaluk
13:00
14:00
14:15, gr.10
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.10
Aplikacje WWW - Laboratorium (2045 bud.3320), Julian Salamanca Tellez
14:15, gr.8
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Jana Novotná
14:15, gr.6
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Tomasz Kazana
14:15, gr.5
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3240 bud.3320), Oskar Skibski
14:15, gr.2
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Adam Malinowski
14:15, gr.1
Systemy operacyjne - Wykład (5440 bud.3320), Marcin Engel
14:15, gr.8
Sieci komputerowe - Laboratorium (3042 bud.3320), Maciej Zielenkiewicz
14:15, gr.4
Sieci komputerowe - Laboratorium (3041 bud.3320), Marcin Peczarski
14:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3240 bud.3320), Tomasz Maszczyk
14:15, gr.2
Sieci komputerowe - Laboratorium (2043 bud.3320), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.1
Sieci komputerowe - Laboratorium (2044 bud.3320), Andrzej Głuszak
14:15, gr.7
Inżynieria oprogramowania - Laboratorium (2043 bud.3320), Łukasz Kamiński
14:15, gr.10
Sieci komputerowe - Laboratorium (2042 bud.3320), Agata Janowska
14:15, gr.9
Aplikacje WWW - Laboratorium (2045 bud.3320), Julian Salamanca Tellez
15:00
16:00
16:15, gr.5
Aplikacje WWW - Laboratorium (2042 bud.3320), Tomasz Waleń
16:15, gr.7
Aplikacje WWW - Laboratorium (2042 bud.3320), Łukasz Kozłowski
17:00
18:00
18:15, gr.7
Sieci komputerowe - Laboratorium (sala nieznana), Michał Kutwin
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2