| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, gr.1 Bazy danych - Wykład (5440), Filip Murlak | | 8:30, gr.6 Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Traczyk | 8:30, gr.5 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Andrzej Nagórko | 8:30, gr.5 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Artur Zaroda | 8:30, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski | 8:30, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Weronika Buczyńska | 8:30, gr.3 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3260), Krzysztof Szafran | 8:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Weronika Buczyńska | 8:30, gr.2 Programowanie współbieżne - Laboratorium (2042), Andrzej Jackowski | 8:30, gr.1 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3140), Marcin Engel | 8:30, gr.6 Programowanie współbieżne - Laboratorium (2043), Piotr Cyrankiewicz | | 8:30, gr.5 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Magdalena Wiertel | 8:30, gr.3 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Mikołaj Krupski | 8:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley | 8:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley | 8:30, gr.1 Programowanie współbieżne - Wykład (4420), Marcin Engel | | 8:30, gr.4 Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski | 8:30, gr.3 Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Weronika Buczyńska | 8:30, gr.1 Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Agnieszka Bojanowska-Jackowska | 8:30, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (2270), Michał Jóźwikowski | | 8:30, gr.5 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Piasecki | 8:30, gr.2 Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley | 8:30, gr.2 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Zofia Grochulska | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.2 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Zofia Grochulska | 10:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski | 10:15, gr.1 Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Andrzej Jackowski | 10:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Michał Jóźwikowski | 10:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński | 10:15, gr.3 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Przemysław Ohrysko | 10:15, gr.2 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (2100), Krzysztof Rządca | 10:15, gr.3 Programowanie współbieżne - Laboratorium (3042), Krzysztof Szafran | 10:15, gr.4 Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Traczyk | 10:15, gr.5 Programowanie współbieżne - Laboratorium (2043), Artur Zaroda | 10:15, gr.7 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Konrad Majewski | | 10:15, gr.6 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (5870), Agata Janowska | 10:15, gr.1 Topologia I (potok 1) - Wykład (3180), Mikołaj Krupski | 10:15, gr.1 Topologia I (potok *) - Wykład (4050), Witold Marciszewski | | 10:15, gr.5 Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Andrzej Nagórko | 10:15, gr.2 Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Weronika Buczyńska | 10:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Michał Jóźwikowski | 10:15, gr.1 Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski | | 10:15, gr.5 Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Magdalena Wiertel | 10:15, gr.3 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5060), Przemysław Ohrysko | 10:15, gr.1 Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.7 Bazy danych - Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk | 12:15, gr.6 Bazy danych - Laboratorium (2042), Barbara Poszewiecka | 12:15, gr.5 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3043), Michał Wichrowski | 12:15, gr.4 Bazy danych - Laboratorium (2043), Michał Kutwin | 12:15, gr.3 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Marcin Peczarski | 12:15, gr.2 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (2045), Przemysław Rutka | 12:15, gr.1 Bazy danych - Laboratorium (2041), Filip Murlak | 12:15, gr.7 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Patrycja Węgrzynowicz | | 12:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Marek Bodnar | 12:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Paweł Goldstein | | 12:15, gr.1 Algebra I (potok 1) - Wykład (3180), Jerzy Matczuk | 12:15, gr.1 Algebra I (potok *) - Wykład (3250), Jan Okniński | | 12:15, gr.9 Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Aleksy Schubert | 12:15, gr.3 Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Mikołaj Krupski | | 12:15, gr.8 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (1770), Mirosława Miłkowska | 12:15, gr.4 Programowanie współbieżne - Laboratorium (3045), Agata Janowska | 12:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Marek Bodnar | 12:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Paweł Goldstein | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.4 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3045), Marcin Peczarski | 14:15, gr.2 Bazy danych - Laboratorium (2043), Paweł Kucharczyk | 14:15, gr.3 Bazy danych - Laboratorium (2042), Zbigniew Jurkiewicz | 14:15, gr.8 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Patrycja Węgrzynowicz | 14:15, gr.5 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki | 14:15, gr.5 Bazy danych - Laboratorium (3043), Tomasz Gogacz | 14:15, gr.6 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3044), Maciej Zielenkiewicz | 14:15, gr.8 Bazy danych - Laboratorium (2045), Michał Kutwin | 14:15, gr.1 Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Przemysław Rutka | | 14:15, gr.6 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Galina Filipuk | 14:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Agnieszka Bojanowska-Jackowska | 14:15, gr.1 Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski | | 14:15, gr.6 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Paweł Traczyk | 14:15, gr.4 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Paweł Traczyk | 14:15, gr.4 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Przemysław Ohrysko | 14:15, gr.1 Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński | | 14:15, gr.7 Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Daniel Kałuża | | 14:15, gr.8 Programowanie współbieżne - Laboratorium (3044), Konrad Iwanicki | 14:15, gr.6 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Galina Filipuk | 14:15, gr.4 Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (4060), Agata Janowska | 14:15, gr.4 Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Przemysław Ohrysko | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | 16:15, gr.9 Bazy danych - Laboratorium (5470), Wojciech Dubiel | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|