Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku JSIM - wariant 3M+4I
Semestr letni 2021/22

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Wykład (5870), Witold Bednorz
8:30, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Wykład (5440), Katarzyna Pietruska-Pałuba
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Konrad Sakowski
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Bartosz Bieganowski
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Konrad Sakowski
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Bartosz Bieganowski
8:30, gr.4
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Rafał Meller
8:30, gr.3
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Bartosz Bieganowski
8:30, gr.2
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Witold Bednorz
8:30, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
8:30, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (3220), Piotr Kowalczyk
8:30, gr.6
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Anna Talarczyk-Noble
8:30, gr.1
Matematyka dyskretna - Wykład (3180), Adam Malinowski
8:30, gr.1
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100), Michał Skrzypczak
8:30, gr.8
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2100), Jana Novotná
8:30, gr.6
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3220), Tomasz Kazana
8:30, gr.5
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3230), Oskar Skibski
8:30, gr.2
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120), Adam Malinowski
9:00
10:00
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Radosław Adamczak
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Piotr Mormul
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka dyskretna - Wykład (3180), Adam Malinowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Witold Bednorz
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3220), Piotr Mormul
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Jan Peszek
10:15, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Witold Bednorz
10:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Stanisław Cichomski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium (2042) - Piotr Krzyżanowski
10:15, gr.4
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (3150), Marcin Choiński
10:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Rafał Meller
10:15, gr.3
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Ćwiczenia (4050), Konrad Sakowski
10:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Maciej Borodzik
10:15, gr.4
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Bartosz Bieganowski
10:15, gr.3
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Cichomski
10:15, gr.2
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Jan Peszek
10:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok *) - Ćwiczenia (3220), Witold Bednorz
10:15, gr.6
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2280), Julian Salamanca Tellez
10:15, gr.5
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Tomasz Piasecki
10:15, gr.5
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Anna Talarczyk-Noble
10:15, gr.5
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100), Jerzy Tyszkiewicz
10:15, gr.4
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Tomasz Maszczyk
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Piotr Mormul
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3160), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Radosław Adamczak
10:15, gr.9
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Paweł Górecki
10:15, gr.7
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5820), Filip Mazowiecki
10:15, gr.7
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (1770), Marcin Smulewicz
10:15, gr.4
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3230), Oskar Skibski
10:15, gr.3
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3140), Kunal Dutta
10:15, gr.3
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (4060), Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.1
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120), Adam Malinowski
11:00
12:00
12:15, gr.3
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3140), Kunal Dutta
12:15, gr.9
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Paweł Górecki
12:15, gr.4
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3240), Oskar Skibski
12:15, gr.5
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Łukasz Chomienia
12:15, gr.6
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (3170)
12:15, gr.7
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3250), Marcin Smulewicz
12:15, gr.1
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120), Adam Malinowski
12:15, gr.4
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5050), Michał Skrzypczak
12:15, gr.2
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (2100), Marcin Wrochna
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok *) - Wykład (5870), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Wykład (4420), Agnieszka Kałamajska
12:15, gr.1
Języki, automaty i obliczenia - Wykład (3180), Michał Skrzypczak
12:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Maciej Borodzik
12:15, gr.3
Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Piotr Mormul
12:15, gr.10
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (5870), Mirosław Kowaluk
12:15, gr.8
Języki, automaty i obliczenia - Ćwiczenia (5440), Tomasz Kazana
12:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Anna Talarczyk-Noble
12:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rachunek prawdopodobieństwa I (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Anna Talarczyk-Noble
13:00
14:00
14:15, gr.2
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3120), Adam Malinowski
14:15, gr.5
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3240), Oskar Skibski
14:15, gr.6
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (3220), Tomasz Kazana
14:15, gr.8
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2100), Jana Novotná
14:15, gr.10
Matematyka dyskretna - Ćwiczenia (2070), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Wykład (4420), Piotr Mucha
14:15, gr.1
Równania różniczkowe zwyczajne z laboratorium - Wykład (3320), Piotr Kowalczyk
14:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna II.2 (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Tomasz Maszczyk
15:00
16:00
16:15, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Łukasz Chomienia
16:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Równania różniczkowe zwyczajne (potok 1) - Ćwiczenia (2100)
17:00
18:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2