Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku JSIM - wariant 3M+4I
Semestr zimowy 2021/22

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22 - Semestr zimowy 2022/23 - Semestr letni 2022/23

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.1
Bazy danych - Wykład (5440), Filip Murlak
8:30, gr.10
Bazy danych - Laboratorium (3044), Mateusz Gienieczko
8:30, gr.1
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3140), Krzysztof Rządca
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Magdalena Zielenkiewicz
8:30, gr.6
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3043), Andrzej Głuszak
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Zbigniew Marciniak
8:30, gr.5
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3320), Artur Zaroda
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Mirosław Sobolewski
8:30, gr.3
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3260), Krzysztof Szafran
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Sławomir Nowak
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Andrzej Nagórko
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Mikołaj Krupski
8:30, gr.1
Programowanie współbieżne - Wykład (4420), Marcin Engel
8:30, gr.3
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Łukasz Kubat
8:30, gr.4
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Sławomir Nowak
8:30, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (2270), Piotr Mormul
8:30, gr.7
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Bohdan Petraszczuk
8:30, gr.2
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Mikołaj Krupski
8:30, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Maszczyk
9:00
10:00
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Jakub Andruszkiewicz
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3043), Andrzej Głuszak
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Maszczyk
10:15, gr.2
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (2100), Witalis Domitrz
10:15, gr.3
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3042), Krzysztof Szafran
10:15, gr.5
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2045), Artur Zaroda
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Lewulis
10:15, gr.7
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (3240), Konrad Majewski
10:15, gr.7
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Bohdan Petraszczuk
10:15, gr.9
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3044), Piotr Wojtczak
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Tomasz Piasecki
10:15, gr.6
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (5870), Marcin Engel
10:15, gr.2
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3041), Marcin Wrochna
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Wykład (4050), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Wykład (3180), Mikołaj Krupski
10:15, gr.5
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Mirosław Sobolewski
10:15, gr.4
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
10:15, gr.2
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Magdalena Zielenkiewicz
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3140), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Tomasz Piasecki
10:15, gr.5
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Zbigniew Marciniak
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5060), Jakub Andruszkiewicz
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
11:00
12:00
12:15, gr.5
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3043), Jacek Olczyk
12:15, gr.1
Bazy danych - Laboratorium (2041), Filip Murlak
12:15, gr.2
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (2045), Przemysław Rutka
12:15, gr.3
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Marcin Peczarski
12:15, gr.4
Bazy danych - Laboratorium (2043), Michał Tyrolski
12:15, gr.7
Bazy danych - Laboratorium (3045), Paweł Kucharczyk
12:15, gr.6
Bazy danych - Laboratorium (2042), Zbigniew Jurkiewicz
12:15, gr.7
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Patrycja Węgrzynowicz
12:15, gr.10
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2045), Artur Zaroda
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Agnieszka Kałamajska
12:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Wykład (3250), Jan Okniński
12:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Wykład (3180), Jerzy Matczuk
12:15, gr.9
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2044), Rafał Maj
12:15, gr.7
Programowanie współbieżne - Laboratorium (2045), Daniel Kałuża
12:15, gr.7
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
12:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Michał Barski
12:15, gr.3
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Andrzej Nagórko
12:15, gr.8
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (1770), Mirosława Miłkowska
12:15, gr.4
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3045), Agata Janowska
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5870), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Agnieszka Kałamajska
13:00
14:00
14:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Michał Barski
14:15, gr.5
Bazy danych - Laboratorium (3043), Zbigniew Jurkiewicz
14:15, gr.8
Bazy danych - Laboratorium (2045), Michał Kutwin
14:15, gr.4
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3045), Marcin Peczarski
14:15, gr.6
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3044), Maciej Zielenkiewicz
14:15, gr.3
Bazy danych - Laboratorium (2042), Albert Gutowski
14:15, gr.2
Bazy danych - Laboratorium (2043), Paweł Kucharczyk
14:15, gr.1
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3041), Przemysław Rutka
14:15, gr.8
Języki i narzędzia programowania I - Laboratorium (3042), Patrycja Węgrzynowicz
14:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Łukasz Kubat
14:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (5870), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Paweł Traczyk
14:15, gr.7
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5870), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Piotr Mormul
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Stanisław Betley
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Stanisław Betley
14:15, gr.9
Bazy danych - Laboratorium (5470), Tomasz Waleń
14:15, gr.6
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5840), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Henryk Żołądek
14:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński
14:15, gr.8
Programowanie współbieżne - Laboratorium (3044), Andrzej Jackowski
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Paweł Lewulis
14:15, gr.4
Programowanie współbieżne - Ćwiczenia (4070), Agata Janowska
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Henryk Żołądek
14:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
15:00
16:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2