Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku matematyki
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.6
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Traczyk
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Andrzej Nagórko
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Weronika Buczyńska
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Weronika Buczyńska
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Magdalena Wiertel
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Mikołaj Krupski
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Stanisław Betley
8:30, gr.4
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski
8:30, gr.3
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Weronika Buczyńska
8:30, gr.1
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
8:30, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (2270), Michał Jóźwikowski
8:30, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Piasecki
8:30, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Zofia Grochulska
8:30, gr.2
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
9:00
10:00
10:15, gr.4
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Traczyk
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Zofia Grochulska
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Wykład (4050), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Wykład (3180), Mikołaj Krupski
10:15, gr.5
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Andrzej Nagórko
10:15, gr.2
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Weronika Buczyńska
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3220), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Michał Jóźwikowski
10:15, gr.5
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Magdalena Wiertel
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5060), Przemysław Ohrysko
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
11:00
12:00
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Marek Bodnar
12:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Wykład (3180), Jerzy Matczuk
12:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Wykład (3250), Jan Okniński
12:15, gr.3
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Mikołaj Krupski
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Paweł Goldstein
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Marek Bodnar
13:00
14:00
14:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3120), Tomasz Piasecki
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Galina Filipuk
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Michał Jóźwikowski
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Przemysław Ohrysko
14:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Galina Filipuk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Przemysław Ohrysko
15:00
16:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2