Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obowiązkowe dla II roku matematyki
Semestr zimowy 2021/22

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Mirosław Sobolewski
8:30, gr.5
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Zbigniew Marciniak
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Magdalena Zielenkiewicz
8:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Sławomir Nowak
8:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4060), Andrzej Nagórko
8:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (4050), Mikołaj Krupski
8:30, gr.4
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Sławomir Nowak
8:30, gr.3
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Łukasz Kubat
8:30, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (2270), Piotr Mormul
8:30, gr.7
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Bohdan Petraszczuk
8:30, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Maszczyk
8:30, gr.2
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Mikołaj Krupski
9:00
10:00
10:15, gr.7
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3320), Bohdan Petraszczuk
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3130), Jakub Andruszkiewicz
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Tomasz Piasecki
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Witold Marciszewski
10:15, gr.2
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Tomasz Maszczyk
10:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński
10:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Paweł Lewulis
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Wykład (4050), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Wykład (3180), Mikołaj Krupski
10:15, gr.5
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Mirosław Sobolewski
10:15, gr.4
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3220), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
10:15, gr.2
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3150), Magdalena Zielenkiewicz
10:15, gr.1
Topologia I (potok *) - Ćwiczenia (3140), Witold Marciszewski
10:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3250), Tomasz Piasecki
10:15, gr.5
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3260), Zbigniew Marciniak
10:15, gr.3
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (5060), Jakub Andruszkiewicz
10:15, gr.1
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
11:00
12:00
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5840), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Agnieszka Kałamajska
12:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Wykład (3250), Jan Okniński
12:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Wykład (3180), Jerzy Matczuk
12:15, gr.7
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
12:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3170), Michał Barski
12:15, gr.3
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (1770), Andrzej Nagórko
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Wykład (5870), Marcin Bobieński
12:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Wykład (3180), Agnieszka Kałamajska
13:00
14:00
14:15, gr.5
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (4070), Michał Barski
14:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Łukasz Kubat
14:15, gr.7
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5870), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15, gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (5870), Agnieszka Bojanowska-Jackowska
14:15, gr.6
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2070), Paweł Traczyk
14:15, gr.1
Analiza matematyczna II.1 (potok *) - Ćwiczenia (3130), Piotr Mormul
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Stanisław Betley
14:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (2270), Stanisław Betley
14:15, gr.6
Topologia I (potok 1) - Ćwiczenia (5840), Paweł Traczyk
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3230), Henryk Żołądek
14:15, gr.1
Algebra I (potok *) - Ćwiczenia (3250), Jan Okniński
14:15, gr.6
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (3240), Paweł Lewulis
14:15, gr.4
Analiza matematyczna II.1 (potok 1) - Ćwiczenia (2100), Henryk Żołądek
14:15, gr.1
Algebra I (potok 1) - Ćwiczenia (3140), Stanisław Betley
15:00
16:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2