Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Przedmioty obieralne dla informatyki
Semestr letni 2021/22

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/21 - Semestr letni 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22 - Semestr letni 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.6
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Piotr Radziński
8:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780 bud.3320), Łukasz Rajkowski
8:30, gr.1
Data mining - Laboratorium (3041 bud.3320), Andrzej Janusz
8:30, gr.1
Wnioskowanie w serwisach i systemach informatycznych - Wykład (4050 bud.3320), Andrzej Szałas
8:30, gr.1
Algorytmiczne aspekty teorii gier - Wykład (2100 bud.3320), Damian Niwiński
8:30, gr.1
Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Wykład (3230 bud.3320), Maciej Zackiewicz
8:30, gr.2
Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2045 bud.3320), Bartosz Wilczyński
8:30, gr.1
Zaawansowane programowanie funkcyjne - Wykład (4050 bud.3320), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz
8:30, gr.3
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045 bud.3320), Krzysztof Gogolewski
8:30, gr.1
Handel elektroniczny - wprowadzenie - Wykład (3240 bud.3320), Tomasz Michalak
8:30, gr.3
Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2041 bud.3320), Bartosz Wilczyński
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Wyjaśnialne uczenie maszynowe - Wykład (2042 bud.3320), Przemysław Biecek
8:30, gr.2
Data mining - Laboratorium (2045 bud.3320), Andrzej Janusz
8:30, gr.1
Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Wykład (3260 bud.3320), Tomasz Michalak
8:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wyjaśnialne uczenie maszynowe - Laboratorium (2042 bud.3320), Przemysław Biecek
9:00
10:00
10:15, gr.7
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Piotr Radziński
10:15, gr.1
Algorytmika - Wykład (4420 bud.3320), Łukasz Kowalik, Marcin Pilipczuk
10:15, gr.1
Wnioskowanie w serwisach i systemach informatycznych - Ćwiczenia (4050 bud.3320), Andrzej Szałas
10:15, gr.3
Algorytmika - Ćwiczenia (5840 bud.3320), Michał Pilipczuk
10:15, gr.1
Zaawansowane programowanie funkcyjne - Laboratorium (2041 bud.3320), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15, gr.1
Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Ćwiczenia (3230 bud.3320), Maciej Zackiewicz
10:15, gr.1
Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Damian Niwiński
10:15, gr.1
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Laboratorium (2044 bud.3320), Marcin Możejko
10:15, gr.1
Wstęp do biologii obliczeniowej - Wykład (4070 bud.3320), Bartosz Wilczyński
10:15, gr.1
Chmura w uczeniu maszynowym - Wykład (2043 bud.3320), Michał Sierakowski
10:15, gr.4
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045 bud.3320), Krzysztof Gogolewski
10:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780 bud.3320), Łukasz Rajkowski
10:15, gr.1
Handel elektroniczny - wprowadzenie - Ćwiczenia (3240 bud.3320), Tomasz Michalak
10:15, gr.2
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230 bud.3320), Ewa Madalińska-Bugaj
10:15, gr.2
Chmura w uczeniu maszynowym - Laboratorium (3043 bud.3320), Michał Sierakowski
10:15, gr.1
Statystyczna analiza danych - Wykład (5440 bud.3320), Ewa Szczurek
10:15, gr.1
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Wykład (3180 bud.3320), Dominik Ślęzak
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2280 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska
10:15, gr.1
Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Ćwiczenia (3260 bud.3320), Tomasz Michalak
10:15, gr.1
Data mining - Wykład (3320 bud.3320), Hung Son Nguyen
10:15, gr.2
Algorytmika - Ćwiczenia (5870 bud.3320), Anna Zych-Pawlewicz
10:15, gr.1
Wyjaśnialne uczenie maszynowe - Ćwiczenia (5070 bud.3320), Przemysław Biecek
11:00
12:00
12:15, gr.1
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Wykład (3180 bud.3320), Jacek Sroka
12:15, gr.1
Algorytmika - Ćwiczenia (2280 bud.3320), Łukasz Kowalik
12:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Pokarowski
12:15, gr.1
Kryptografia - Ćwiczenia (5070 bud.3320), Stefan Dziembowski
12:15, gr.1
Teoria gier koalicyjnych - Wykład (4050 bud.3320), Oskar Skibski
12:15, gr.1
Grafy rzadkie - Wykład monograficzny (5840 bud.3320), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk
12:15, gr.1
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Wykład (5440 bud.3320), Piotr Biliński
12:15, gr.9
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2043 bud.3320), Łukasz Rajkowski
12:15, gr.1
Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2044 bud.3320), Bartosz Wilczyński
12:15, gr.1
Teoria współbieżności - Wykład (3170 bud.3320), Sławomir Lasota
12:15, gr.1
Systemy uczące się - Laboratorium (2042 bud.3320), Hung Son Nguyen
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Agnieszka Brzozowska, Paweł Kłobukowski
12:15, gr.5
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Piotr Pokarowski
12:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Przedsiębiorczość w małej firmie - Wykład (3220 bud.3320), Agnieszka Brzozowska, Paweł Kłobukowski
12:15, gr.1
Chmura w uczeniu maszynowym - Laboratorium (2043 bud.3320), Michał Sierakowski
12:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780 bud.3320), Łukasz Rajkowski
12:15, gr.8
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2044 bud.3320), Adam Izdebski
12:15, gr.1
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2043 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska
12:15, gr.2
Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska
12:15, gr.1
Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Marcin Szczuka
12:15, gr.1
Teoria implementacji - Wykład (5050 bud.3320), Marcin Dziubiński
12:15, gr.1
Sieci Petriego - Wykład (3130 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel
12:15, gr.1
Teoria współbieżności - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Michał Pawłowski
13:00
14:00
14:15, gr.2
Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (3170 bud.3320), Pierre Ohlmann
14:15, gr.1
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041 bud.3320), Jacek Sroka
14:15, gr.1
Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Wykład (5060 bud.3320), Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko, Tomasz Uliński
14:15, gr.1
Kryptografia - Wykład (4050 bud.3320), Stefan Dziembowski
14:15, gr.1
Zaawansowane systemy operacyjne - Wykład (3180 bud.3320), Janina Mincer-Daszkiewicz
14:15, gr.1
Teoria gier koalicyjnych - Ćwiczenia (4050 bud.3320), Wiktoria Kośny
14:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2270 bud.3320), Magda Markowska
14:15, gr.1
Geometria obrazu - Wykład (5050 bud.3320), Mirosław Kowaluk
14:15, gr.1
Projekt z uczenia maszynowego - Wykład (5060 bud.3320), Piotr Biliński
14:15, gr.2
Systemy uczące się - Laboratorium (2042 bud.3320), Piotr Podolski
14:15, gr.2
Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Laboratorium (3042 bud.3320), Paweł Subko
14:15, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Pokarowski
14:15, gr.1
Grafy rzadkie - Ćwiczenia (5840 bud.3320), Marek Sokołowski
14:15, gr.1
Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Agnieszka Brzozowska, Paweł Kłobukowski
14:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Pokarowski
14:15, gr.1
Systemy uczące się - Wykład (3180 bud.3320), Hung Son Nguyen
14:15, gr.1
Programowanie w logice i w Prologu - Wykład (5060 bud.3320), Mirosława Miłkowska
14:15, gr.1
Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Wykład (4070 bud.3320), Barbara Dunin-Kęplicz
14:15, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Jacek Sroka
14:15, gr.1
Teoria implementacji - Ćwiczenia (5050 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska
14:15, gr.1
Rachunek lambda - Wykład (5060 bud.3320), Paweł Urzyczyn
14:15, gr.1
Obliczenia superkomputerowe - Wykład (3150 bud.3320), Krzysztof Rządca
14:15, gr.1
Sieci Petriego - Ćwiczenia (3130 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel
15:00
16:00
16:15, gr.2
Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041 bud.3320), Jacek Sroka
16:15, gr.1
Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Laboratorium (2045 bud.3320), Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko, Tomasz Uliński
16:15, gr.1
Projekt z uczenia maszynowego - Laboratorium (2045 bud.3320), Piotr Biliński
16:15, gr.2
Obliczenia superkomputerowe - Laboratorium (3042 bud.3320), Adrian Naruszko
16:15, gr.2
Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2043 bud.3320), Paweł Żuk
16:15, gr.1
Geometria obrazu - Ćwiczenia (5050 bud.3320), Paweł Gołąb
16:15, gr.1
Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2044 bud.3320), Andrzej Jackowski
16:15, gr.3
Systemy uczące się - Laboratorium (2045 bud.3320), Eyad Kannout
16:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Ćwiczenia (4070 bud.3320), Barbara Dunin-Kęplicz
16:15, gr.1
Kombinatoryka słów - Wykład (5060 bud.3320), Wojciech Plandowski
16:15, gr.1
Programowanie w logice i w Prologu - Laboratorium (3044 bud.3320), Mirosława Miłkowska
16:15, gr.1
Rachunek lambda - Ćwiczenia (5060 bud.3320), Paweł Urzyczyn
16:15, gr.1
Obliczenia superkomputerowe - Laboratorium (2045 bud.3320), Krzysztof Rządca
17:00
18:00
18:15, gr.2
Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Laboratorium (2045 bud.3320), Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko, Tomasz Uliński
18:15, gr.1
Kombinatoryka słów - Ćwiczenia (5060 bud.3320), Wojciech Plandowski
18:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Laboratorium (sala nieznana), Inga Rüb
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2