| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, gr.6 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Piotr Radziński | 8:30, gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Wykład (4050 bud.3320), Andrzej Szałas | 8:30, gr.1 Data mining - Laboratorium (3041 bud.3320), Andrzej Janusz | 8:30, gr.4 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780 bud.3320), Łukasz Rajkowski | | 8:30, gr.2 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2045 bud.3320), Bartosz Wilczyński | 8:30, gr.1 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Wykład (3180 bud.3320), Damian Niwiński | 8:30, gr.1 Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Wykład (5070 bud.3320), Hubert Bińkiewicz, Maciej Zackiewicz | 8:30, gr.1 Zaawansowane programowanie funkcyjne - Wykład (4050 bud.3320), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz | | 8:30, gr.3 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2041 bud.3320), Bartosz Wilczyński | 8:30, gr.1 Handel elektroniczny - wprowadzenie - Wykład (5070 bud.3320), Tomasz Michalak | 8:30, gr.3 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045 bud.3320), Krzysztof Gogolewski | | | 8:30, gr.2 Data mining - Laboratorium (2045 bud.3320), Andrzej Janusz | 8:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wyjaśnialne uczenie maszynowe - Laboratorium (2042 bud.3320), Przemysław Biecek | 8:30, gr.1 Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Wykład (4060 bud.3320), Tomasz Michalak | 8:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Wyjaśnialne uczenie maszynowe - Wykład (2042 bud.3320), Przemysław Biecek | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.7 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Piotr Radziński | 10:15, gr.1 Wnioskowanie w systemach inteligentnych - Ćwiczenia (4050 bud.3320), Andrzej Szałas | 10:15, gr.1 Algorytmika - Wykład (4420 bud.3320), Łukasz Kowalik, Marcin Pilipczuk | | 10:15, gr.3 Algorytmika - Ćwiczenia (5840 bud.3320), Michał Pilipczuk | 10:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Wykład (4070 bud.3320), Bartosz Wilczyński | 10:15, gr.1 Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Laboratorium (2044 bud.3320), Marcin Możejko | 10:15, gr.1 Zaawansowane programowanie funkcyjne - Laboratorium (2041 bud.3320), Marcin Benke, Daria Walukiewicz-Chrząszcz | 10:15, gr.1 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (2100 bud.3320), Damian Niwiński | 10:15, gr.1 Podstawowe zagadnienia prawne przydatne w życiu informatyka - Ćwiczenia (5070 bud.3320), Hubert Bińkiewicz, Maciej Zackiewicz | | 10:15, gr.4 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2045 bud.3320), Krzysztof Gogolewski | 10:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780 bud.3320), Łukasz Rajkowski | 10:15, gr.1 Handel elektroniczny - wprowadzenie - Ćwiczenia (3240 bud.3320), Tomasz Michalak | 10:15, gr.1 Chmura w uczeniu maszynowym - Wykład (2043 bud.3320), Michał Sierakowski | | 10:15, gr.2 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3230 bud.3320), Ewa Madalińska-Bugaj | 10:15, gr.2 Chmura w uczeniu maszynowym - Laboratorium (3043 bud.3320), Michał Sierakowski | 10:15, gr.1 Statystyczna analiza danych - Wykład (5440 bud.3320), Ewa Szczurek | | 10:15, gr.2 Algorytmika - Ćwiczenia (5870 bud.3320), Anna Zych-Pawlewicz | 10:15, gr.1 Wyjaśnialne uczenie maszynowe - Ćwiczenia (5070 bud.3320), Przemysław Biecek | 10:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Wykład (3180 bud.3320), Dominik Ślęzak | 10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2280 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska | 10:15, gr.1 Teorio-growe podejście do analizy sieci spolecznych - Ćwiczenia (3260 bud.3320), Tomasz Michalak | 10:15, gr.1 Data mining - Wykład (3320 bud.3320), Hung Son Nguyen | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.1 Algorytmika - Ćwiczenia (2280 bud.3320), Łukasz Kowalik | 12:15, gr.1 Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Wykład (3180 bud.3320), Jacek Sroka | | 12:15, gr.1 Kryptografia - Ćwiczenia (3180 bud.3320), Stefan Dziembowski | 12:15, gr.1 Teoria gier koalicyjnych - Wykład (4050 bud.3320), Oskar Skibski | 12:15, gr.1 Wstęp do biologii obliczeniowej - Laboratorium (2044 bud.3320), Bartosz Wilczyński | 12:15, gr.1 Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Wykład (5440 bud.3320), Piotr Biliński | 12:15, gr.1 Grafy rzadkie - Wykład monograficzny (5840 bud.3320), Marcin Pilipczuk, Michał Pilipczuk | 12:15, gr.6 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Pokarowski | 12:15, gr.9 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2043 bud.3320), Łukasz Rajkowski | | 12:15, gr.1 Teoria współbieżności - Wykład (3170 bud.3320), Sławomir Lasota | 12:15, gr.1 Chmura w uczeniu maszynowym - Laboratorium (2043 bud.3320), Michał Sierakowski | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Przedsiębiorczość w małej firmie - Wykład (3220 bud.3320), Agnieszka Brzozowska, Joanna Chlebiej, Przemysław Dubel, Paweł Kłobukowski, Nina Łazarczyk-Bilal | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Agnieszka Brzozowska, Joanna Chlebiej, Przemysław Dubel, Paweł Kłobukowski, Nina Łazarczyk-Bilal | 12:15, gr.1 Systemy uczące się - Laboratorium (2042 bud.3320), Hung Son Nguyen | 12:15, gr.3 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1780 bud.3320), Łukasz Rajkowski | 12:15, gr.5 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Piotr Pokarowski | | 12:15, gr.8 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2044 bud.3320), Adam Izdebski | 12:15, gr.1 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2043 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska | | 12:15, gr.1 Teoria implementacji - Wykład (5050 bud.3320), Marcin Dziubiński | 12:15, gr.1 Teoria współbieżności - Ćwiczenia (2070 bud.3320), Michał Pawłowski | 12:15, gr.2 Statystyczna analiza danych - Laboratorium (2041 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska | 12:15, gr.1 Sztuczna inteligencja i systemy doradcze - Ćwiczenia (3120 bud.3320), Marcin Szczuka | 12:15, gr.1 Sieci Petriego - Wykład (3130 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Wykład (5060 bud.3320), Piotr Jaczewski, Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko | 14:15, gr.1 Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041 bud.3320), Jacek Sroka | 14:15, gr.2 Algorytmiczne aspekty teorii gier - Ćwiczenia (3170 bud.3320), Pierre Ohlmann | 14:15, gr.1 Przetwarzanie języka naturalnego (wspólnie z 1000-318bNLP) - Wykład (5440 bud.3320), Paweł Budzianowski, Mateusz Malinowski | 14:15, gr.1 Kryptografia - Wykład (4420 bud.3320), Stefan Dziembowski | | 14:15, gr.1 Projekt z uczenia maszynowego - Wykład (5060 bud.3320), Piotr Biliński | 14:15, gr.1 Teoria gier koalicyjnych - Ćwiczenia (4050 bud.3320), Wiktoria Kośny | 14:15, gr.1 Zaawansowane systemy operacyjne - Wykład (3180 bud.3320), Janina Mincer-Daszkiewicz | 14:15, gr.1 Geometria obrazu - Wykład (5050 bud.3320), Mirosław Kowaluk | 14:15, gr.1 Grafy rzadkie - Ćwiczenia (5840 bud.3320), Marek Sokołowski | 14:15, gr.2 Systemy uczące się - Laboratorium (2042 bud.3320), Piotr Podolski | 14:15, gr.2 Rozpoznawanie obrazów: sieci neuronowe (wspólnie z 1000-318bVR) - Laboratorium (3042 bud.3320), Paweł Subko | 14:15, gr.7 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Pokarowski | 14:15, gr.9 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (2270 bud.3320), Magda Markowska | | 14:15, gr.5 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Piotr Pokarowski | 14:15, gr.1 Programowanie w logice i w Prologu - Wykład (5060 bud.3320), Mirosława Miłkowska | 14:15, gr.1 Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Wykład (4070 bud.3320), Barbara Dunin-Kęplicz | 14:15, gr.1 Systemy uczące się - Wykład (3180 bud.3320), Hung Son Nguyen | 14:15, gr.1 Przedsiębiorczość w małej firmie - Ćwiczenia (3220 bud.3320), Agnieszka Brzozowska, Joanna Chlebiej, Przemysław Dubel, Paweł Kłobukowski, Nina Łazarczyk-Bilal | | 14:15, gr.8 /niestandardowa częstotliwość/ Statystyczna analiza danych - Ćwiczenia (1770 bud.3320), Jacek Sroka | | 14:15, gr.1 Sieci Petriego - Ćwiczenia (3130 bud.3320), Piotr Chrząstowski-Wachtel | 14:15, gr.1 Rachunek lambda - Wykład (5060 bud.3320), Paweł Urzyczyn | 14:15, gr.1 Teoria implementacji - Ćwiczenia (5050 bud.3320), Dorota Celińska-Kopczyńska | 14:15, gr.1 Obliczenia superkomputerowe - Wykład (3150 bud.3320), Krzysztof Rządca | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.2 Przetwarzanie dużych danych i programowanie na klastrach - Laboratorium (2041 bud.3320), Jacek Sroka | 16:15, gr.1 Przetwarzanie języka naturalnego (wspólnie z 1000-318bNLP) - Laboratorium (3041 bud.3320), Spyridon Mouselinos | 16:15, gr.1 Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Laboratorium (2045 bud.3320), Piotr Jaczewski, Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko | | 16:15, gr.2 Obliczenia superkomputerowe - Laboratorium (3042 bud.3320), Adrian Naruszko | 16:15, gr.2 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2043 bud.3320), Paweł Żuk | 16:15, gr.1 Geometria obrazu - Ćwiczenia (5050 bud.3320), Paweł Gołąb | 16:15, gr.1 Zaawansowane systemy operacyjne - Laboratorium (2044 bud.3320), Andrzej Jackowski | 16:15, gr.1 Projekt z uczenia maszynowego - Laboratorium (2045 bud.3320), Piotr Biliński | | 16:15, gr.3 Systemy uczące się - Laboratorium (2045 bud.3320), Eyad Kannout | 16:15, gr.1 Programowanie w logice i w Prologu - Laboratorium (3044 bud.3320), Mirosława Miłkowska | 16:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Ćwiczenia (4070 bud.3320), Barbara Dunin-Kęplicz | 16:15, gr.1 Kombinatoryka słów - Wykład (5060 bud.3320), Wojciech Plandowski | | | 16:15, gr.1 Rachunek lambda - Ćwiczenia (5060 bud.3320), Paweł Urzyczyn | 16:15, gr.1 Obliczenia superkomputerowe - Laboratorium (2045 bud.3320), Krzysztof Rządca | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
18:15, gr.2 Praktyczne aspekty realizacji systemów rozproszonych - Laboratorium (2045 bud.3320), Piotr Jaczewski, Bartosz Łoś, Jarosław Rzeszótko | | | 18:15, gr.1 Kombinatoryka słów - Ćwiczenia (5060 bud.3320), Wojciech Plandowski | 18:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Zaawansowane metody sztucznej inteligencji - Laboratorium (sala nieznana), Inga Rüb | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|