Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Biologii
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty KIERUNKOWE, BIOTECHNOLOGIA, I stopień
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
WYK, gr. 2 (2A, bud. 3109)
13:30
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 2A, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (2A, bud. 3109)
13:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 2A, budynek nr 3109
Wtorek
WYK, gr. 1 (103B, bud. 3109)
8:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 103B, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (346A, bud. 3109)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 13:30
Sala 346A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (447A, bud. 3109)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 13:30
Sala 447A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (346A, bud. 3109)
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:15 - 17:45
Sala 346A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (447A, bud. 3109)
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:15 - 17:45
Sala 447A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (21D, bud. 3109)
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:30 - 15:30
Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Marta Maleszewska-Bobińska, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (21D, bud. 3109)
14:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:30 - 15:30
Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Marta Maleszewska-Bobińska, Magdalena Markowska, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (21D, bud. 3109)
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:30 - 19:00
Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Marta Maleszewska-Bobińska, Magdalena Markowska, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Środa
CW, gr. 2 (21D, bud. 3109)
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 19:00
Anna Drożak, Elżbieta Fuszara, Tomasz Krupnik, Paweł Majewski, Marta Maleszewska-Bobińska, Magdalena Markowska, Robert Meronka, Monika Ostaszewska-Bugajska, Anna Podgórska-Grzybowska, Marta Polańska, Elżbieta Romanowska, Bożena Szal, Wioleta Wasilewska-Dębowska,
Sala 21D, budynek nr 3109
Czwartek
SEM, gr. 1 (13D, bud. 3109)
8:30
Seminarium, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 9:45
Sala 13D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (21D, bud. 3109)
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 13:30
Sala 21D, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (346A, bud. 3109)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 13:30
Sala 346A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (447A, bud. 3109)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 13:30
Sala 447A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (346A, bud. 3109)
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 14:15 - 17:45
Sala 346A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (447A, bud. 3109)
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 14:15 - 17:45
Sala 447A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (129, bud. 8068)
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 17:45
Paweł Golik, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Marta Koblowska, Helena Kossowska, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska,
Sala 129, budynek nr 8068
Piątek
CW, gr. 1 (21D, bud. 3109)
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:00 - 13:00
Sala 21D, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (12C, bud. 3109)
13:45
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala 12C, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (129, bud. 8068)
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 17:45
Paweł Golik, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Marta Koblowska, Helena Kossowska, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Katarzyna Tońska,
Sala 129, budynek nr 8068
WYK, gr. 1 (2A, bud. 3109)
14:45
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 14:45 - 16:15
Sala 2A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (12C, bud. 3109)
15:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 15:15 - 18:15
Sala 12C, budynek nr 3109
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: