Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Biologii
- Grupa przedmiotów:
- Przedmioty obowiązkowe, BIOTECHNOLOGIA, I rok, I stopień
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 1 (256, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 256, budynek nr 3212
CW, gr. 1 (349, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 349, budynek nr 3212
CW, gr. 1 (271, bud. 3212)
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Anna Konopka, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Krystyna Pyrzyńska, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 271, budynek nr 3212
CW, gr. 1 (221D, bud. 3109)
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:45
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (221D, bud. 3109)
16:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:15 - 19:45
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (5060, bud. 3320)
17:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:00 - 19:30
Sala 5060, budynek nr 3320
CW, gr. 1 (4060, bud. 3320)
17:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:00 - 19:30
Sala 4060, budynek nr 3320
Wtorek
CW, gr. 8 (221D, bud. 3109)
8:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:15 - 11:45
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (256, bud. 3212)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:30 - 15:00
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 256, budynek nr 3212
CW, gr. 2 (349, bud. 3212)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:30 - 15:00
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 349, budynek nr 3212
CW, gr. 2 (271, bud. 3212)
10:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:30 - 15:00
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Anna Konopka, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 271, budynek nr 3212
CW, gr. 2 (201A, bud. 3109)
10:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (201A, bud. 3109)
10:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
WYK, gr. 1
15:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
CW, gr. 3 (221D, bud. 3109)
16:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:15 - 19:45
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (4060, bud. 3320)
17:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 17:00 - 19:30
Sala 4060, budynek nr 3320
CW, gr. 3 (5050, bud. 3320)
17:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 17:00 - 19:30
Sala 5050, budynek nr 3320
Środa
CW, gr. 10 (9B, bud. 3109)
8:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 9B, budynek nr 3109
WYK, gr. 1 (9B, bud. 3109)
8:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 9B, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (221D, bud. 3109)
11:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:15 - 14:45
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 4 (201A, bud. 3109)
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:30 - 14:45
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (201A, bud. 3109)
12:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 12:30 - 14:45
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 1 (55A, bud. 3109)
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (221D, bud. 3109)
16:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:15 - 19:45
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (5060, bud. 3320)
16:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 16:30 - 19:00
Sala 5060, budynek nr 3320
CW, gr. 5 (4060, bud. 3320)
16:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:30 - 19:00
Sala 4060, budynek nr 3320
Czwartek
CW, gr. 7 (401A, bud. 3109)
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:30 - 11:00
Sala 401A, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (201A, bud. 3109)
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:45 - 11:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 2 (55A, bud. 3109)
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 14:45
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (221D, bud. 3109)
10:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 10:45 - 14:15
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (5060, bud. 3320)
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 14:15 - 16:45
Sala 5060, budynek nr 3320
CW, gr. 3 (256, bud. 3212)
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:45 - 19:15
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 256, budynek nr 3212
CW, gr. 3 (349, bud. 3212)
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:45 - 19:15
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 349, budynek nr 3212
CW, gr. 3 (271, bud. 3212)
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 14:45 - 19:15
Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Katarzyna Hubkowska-Kosińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Michał Michalec, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Ewa Poboży, Piotr Połczyński, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek,
Sala 271, budynek nr 3212
CW, gr. 7 (221D, bud. 3109)
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 15:00 - 18:30
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 3 (55A, bud. 3109)
15:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
CW, gr. 6 (201A, bud. 3109)
17:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 17:00 - 19:15
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Piątek
WYK, gr. 1 (Aula, bud. 3212)
8:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala Aula, budynek nr 3212
CW, gr. 4 (55A, bud. 3109)
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 14:45
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Bożena Zakryś, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
CW, gr. 9 (221D, bud. 3109)
15:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 15:30 - 19:00
Marek Długosz, Jakub Drożak, Jan Fronk, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Michał Markowski, Radosław Mazur, Agnieszka Mroczek, Iga Samól, Joanna Trzcińska-Danielewicz,
Sala 221D, budynek nr 3109
CW, gr. 5 (55A, bud. 3109)
15:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Łukasz Banasiak, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Monika Mętrak, Rafał Milanowski, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
CW, gr. 8 (201A, bud. 3109)
15:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 15:45 - 18:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
CW, gr. 7 (201A, bud. 3109)
15:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 15:45 - 18:00
Łukasz Banasiak, Patryk Czortek, Przemysław Decewicz, Anna Drożak, Maciej Jończyk, Rafał Milanowski, Miłosława Sokół, Piotr Tykarski,
Sala 201A, budynek nr 3109
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: