Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I.2 (potok I) [1000-112bAM2a] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marta Szumańska
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 5840, budynek nr 3320
Przemysław Ohrysko
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 3130, budynek nr 3320
Michał Miśkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3230, budynek nr 3320
Marta Szumańska
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 5840, budynek nr 3320
Wtorek
Anna Zatorska-Goldstein
10:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Leszek Kołodziejczyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Marcin Moszyński
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Sławomir Kolasiński
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 3320, budynek nr 3320
Waldemar Pompe
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Środa
Czwartek
Anna Zatorska-Goldstein
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 4420, budynek nr 3320
Waldemar Pompe
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 3150, budynek nr 3320
Piątek
Marcin Moszyński
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Sławomir Kolasiński
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 3170, budynek nr 3320
Michał Miśkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 2280, budynek nr 3320
Przemysław Ohrysko
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3140, budynek nr 3320
Marta Szumańska
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3160, budynek nr 3320
Leszek Kołodziejczyk
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3220, budynek nr 3320
Marta Szumańska
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Sala 3240, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2