Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Programowanie obiektowe [1000-212bPO] Semestr letni 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Jarosław Paszek
8:30 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
10:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 3130, budynek nr 3320

Środa

Janusz Jabłonowski
10:15 Wykład, grupa 1 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 3180, budynek nr 3320
Krzysztof Gogolewski
12:15 Laboratorium, grupa 10 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
12:15 Ćwiczenia, grupa 9 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3130, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15 Laboratorium, grupa 8 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3042, budynek nr 3320
Marcin Dziubiński
12:15 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Paweł Parys
12:15 Laboratorium, grupa 7 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Krzysztof Szafran
12:15 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3140, budynek nr 3320
Marek Żochowski
12:15 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Maciej Procyk
12:15 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3230, budynek nr 3320
Artur Zaroda
12:15 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3041, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
12:15 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Maciej Procyk
14:15 Laboratorium, grupa 11 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2044, budynek nr 3320
Krzysztof Gogolewski
14:15 Ćwiczenia, grupa 10 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3170, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
14:15 Laboratorium, grupa 9 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2042, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15 Ćwiczenia, grupa 8 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3150, budynek nr 3320
Krzysztof Szafran
14:15 Laboratorium, grupa 5 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Marek Żochowski
14:15 Ćwiczenia, grupa 4 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3130, budynek nr 3320
Michał Kutwin
14:15 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 14:15 - 16:00
Artur Zaroda
14:15 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3120, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
14:15 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Michał Kutwin
18:15 Laboratorium, grupa 12 każda środa, 18:15 - 20:00

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

ul. Banacha 2
02-097 Warszawa
tel: +48 22 55 44 214 https://www.mimuw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-03d50b88b (2024-02-19)