Plan zajęć przedmiotu Języki i paradygmaty programowania [1000-216bJPP] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Chrząszcz
12:15
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
12:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 2043, budynek nr 3320
Michał Skrzypczak
12:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Mirosława Miłkowska
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Marcin Benke
12:15
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 14:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Marcin Benke
14:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 3180, budynek nr 3320
Julian Salamanca Tellez
16:15
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Rafał Stefański
16:15
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 3043, budynek nr 3320
Wtorek
Artur Zaroda
14:15
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 2045, budynek nr 3320
Środa
Michał Skrzypczak
10:15
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Rafał Stefański
12:15
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Czwartek
Jacek Chrząszcz
10:15
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3045, budynek nr 3320
Daria Walukiewicz-Chrząszcz
10:15
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 2044, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 2042, budynek nr 3320
Mirosława Miłkowska
10:15
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 3042, budynek nr 3320
Marcin Benke
10:15
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 2041, budynek nr 3320
Piątek
Julian Salamanca Tellez
12:15
Laboratorium, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Sala 3044, budynek nr 3320
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2