Plan zajęć przedmiotu Fizyka II (elektryczność i magnetyzm) [1100-1AF24] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Teresa Rząca-Urban
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 15:00
Sala 2.03, budynek nr 3113
Witold Bardyszewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 15:00
Sala 1.03, budynek nr 3113
Jerzy Kamiński
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 15:00
Sala 2.21, budynek nr 3113
Teresa Kulka
16:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00
Sala 2.03, budynek nr 3113
Wtorek
Teresa Kulka
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 2.08, budynek nr 3113
Środa
Aneta Drabińska, Anita Gardias, Paweł Trautman
9:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 9:15 - 12:00
Sala 0.03, budynek nr 3113
Krzysztof Turzyński
12:15
Ćwiczenia wykładowe, grupa 1
każda środa, 12:15 - 13:00
Sala 0.03, budynek nr 3113
Jan Suffczyński
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 15:00
Sala 2.22, budynek nr 3113
Czwartek
Waldemar Urban
10:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 2.03, budynek nr 3113
Maciej Długosz
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala B0.21, budynek nr 3113
Jan Suffczyński
11:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:15 - 13:00
Sala 2.22, budynek nr 3113
Krzysztof Turzyński
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala B0.21, budynek nr 3113
Witold Bardyszewski
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 2.03, budynek nr 3113
Waldemar Urban
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 2.08, budynek nr 3113
Teresa Rząca-Urban
15:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 15:15 - 17:00
Sala B0.21, budynek nr 3113
Piątek
Krzysztof Turzyński
8:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala 2.25, budynek nr 3113
Waldemar Urban
8:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala 2.23, budynek nr 3113
Maciej Długosz
8:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala 2.08, budynek nr 3113
Jerzy Kamiński
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 2.07, budynek nr 3113
Waldemar Urban
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 2.24, budynek nr 3113
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5