Plan zajęć przedmiotu Różnorodność biologiczna [1400-111RB] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marcin Zych
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Czwartek
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 14:15
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Paweł Koperski, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 15:00 - 19:30
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Piątek
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
10:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 10:15 - 14:45
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych
15:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 15:30 - 20:00
Anna Bajer, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Dorota Dwużnik-Szarek, Elżbieta Fuszara, Iwona Jasser, Anna Karnkowska, Maja Łukomska-Kowalczyk, Julia Pawłowska, Marta Polańska, Katarzyna Roguz, Aleksandra Skawina, Małgorzata Stpiczyńska, Katarzyna Szczepańska, Małgorzata Waksmundzka, Marta Wrzosek, Marcin Zych,
Sala 55A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1