Plan zajęć przedmiotu Zoologia [1400-111ZOO] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
12:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 12:30 - 15:30
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
16:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Środa
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:15 - 11:15
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
11:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:45 - 14:45
Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Mateusz Tałanda
13:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 9B, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1