Plan zajęć przedmiotu Zoologia [1400-111ZOO] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
12:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 12:45 - 15:45
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
16:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Środa
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:15 - 11:15
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak
11:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:45 - 14:45
Anna Bednarska, Małgorzata Bednarska, Piotr Bernatowicz, Piotr Bębas, Elżbieta Fuszara, Katarzyna Goździk, Paweł Koperski, Sergi López-Torres, Paweł Majewski, Andrzej Mikulski, Marta Polańska, Aleksandra Skawina, Mateusz Tałanda, Małgorzata Waksmundzka, Renata Welc-Falęciak,
Sala 55A, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Mateusz Tałanda
13:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 9B, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1