Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [1400-112BK] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 15:30
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Wtorek
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
8:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Środa
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
8:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:45 - 11:45
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Czwartek
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 15:00 - 18:00
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Piątek
Maria Ciemerych-Litwinienko, Agnieszka Mostowska
10:15
Wykład, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 9B, budynek nr 3109
Maria Ciemerych-Litwinienko, Agnieszka Mostowska
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 9B, budynek nr 3109
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 15:15
Karolina Archacka, Edyta Brzóska-Wójtowicz, Katarzyna Gieczewska, Iwona Grabowska-Kowalik, Łucja Kowalewska, Agnieszka Mostowska, Małgorzata Zimowska-Wypych,
Sala 203A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1