Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Biochemia 1400-113BCH
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/22

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/22 - Semestr zimowy 2020/21

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-10 - 2022-01-16  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.3
Ćwiczenia (221D), Marek Długosz, Michał Markowski, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Iga Samól, Monika Kamińska
8:15, gr.10
/jednokrotnie/ Ćwiczenia (9B), Robert Jarzyna
8:15, gr.1
Wykład (9B), Jan Fronk
9:00
10:00
10:45, gr.7
Ćwiczenia (221D), Michał Markowski, Marek Długosz, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Iga Samól, Monika Kamińska
11:00
11:15, gr.5
Ćwiczenia (221D), Michał Markowski, Marek Długosz, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Iga Samól, Monika Kamińska
12:00
12:15, gr.1
Ćwiczenia (221D), Jan Fronk, Michał Markowski, Marek Długosz, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Jakub Drożak, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Iga Samól, Agnieszka Mroczek, Monika Kamińska
13:00
14:00
15:0015:00, gr.8
Ćwiczenia (221D), Michał Markowski, Marek Długosz, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Jan Fronk, Iga Samól, Radosław Mazur, Robert Jarzyna, Monika Kamińska
15:30, gr.9
Ćwiczenia (221D), Marek Długosz, Michał Markowski, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Iga Samól, Monika Kamińska
16:00
16:15, gr.2
Ćwiczenia (221D), Marek Długosz, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Jakub Drożak, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska
16:15, gr.4
Ćwiczenia (221D), Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Michał Markowski, Iga Samól, Monika Kamińska, Marek Długosz, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa
16:15, gr.6
Ćwiczenia (221D), Michał Markowski, Marek Długosz, Jakub Drożak, Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Adam Jagielski, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agnieszka Mroczek, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Robert Jarzyna, Radosław Mazur, Jan Fronk, Iga Samól, Monika Kamińska
17:00
18:00
19:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1