Plan zajęć przedmiotu Mikrobiologia [1400-113MIK] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Grudniak, Robert Lasek
8:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Dariusz Bartosik, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Magdalena Szuplewska, Agnieszka Wyszyńska
8:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Dariusz Bartosik, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Magdalena Szuplewska, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 9B, budynek nr 3109
Wtorek
Środa
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 10:00 - 13:30
Sala 405A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:00 - 13:30
Sala 303A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:45 - 18:15
Sala 303A, budynek nr 3109
Czwartek
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 10:00 - 13:30
Sala 405A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 10:00 - 13:30
Sala 303A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 14:45 - 18:15
Sala 303A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:45 - 18:15
Sala 405A, budynek nr 3109
Piątek
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Robert Lasek, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 13:15
Sala 303A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1