Plan zajęć przedmiotu Mikrobiologia [1400-113MIK] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
8:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 9B, budynek nr 3109
Magdalena Szuplewska
8:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Sala 9B, budynek nr 3109
Wtorek
Środa
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 10:00 - 13:30
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 405A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:00 - 13:30
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 14:45 - 18:15
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 14:45 - 18:15
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 405A, budynek nr 3109
Czwartek
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 10:00 - 13:30
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 10:00 - 13:30
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 405A, budynek nr 3109
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
14:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:45 - 18:15
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 405A, budynek nr 3109
Piątek
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska
10:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 10:00 - 13:30
Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Anna Grudniak, Karolina Jaworska, Anna Łasica, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1