Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Genetyka z inżynierią genetyczną 1400-114GEN
Plan zajęć - Semestr letni 2020/21

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2021/22 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-05-17 - 2021-05-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.3
Ćwiczenia (129 bud.8068), Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Katarzyna Tońska, Agnieszka Dzikowska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
8:15, gr.5
Ćwiczenia (129 bud.8068), Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
8:15, gr.1
Wykład (9B bud.3109), Paweł Golik
8:30, gr.1
Ćwiczenia (129 bud.8068), Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Seweryn Mroczek, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
9:00
10:00
11:00
12:00
12:15, gr.4
Ćwiczenia (129 bud.8068), Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Katarzyna Tońska, Agnieszka Dzikowska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
12:15, gr.6
Ćwiczenia (129 bud.8068), Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
12:30, gr.2
Ćwiczenia (129 bud.8068), Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Seweryn Mroczek, Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
13:00
14:00
14:30, gr.7
Ćwiczenia (3F bud.8068), Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Seweryn Mroczek, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Robert Mysłajek, Monika Zakrzewska-Płaczek, Anna Golisz, Rafał Tomecki, Łukasz Borowski, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
14:45, gr.8
Ćwiczenia (129 bud.8068), Agnieszka Dzikowska, Katarzyna Tońska, Michał Koper, Seweryn Mroczek, Konrad Kosicki, Magdalena Kaliszewska, Rafał Tomecki, Monika Zakrzewska-Płaczek, Robert Mysłajek, Anna Golisz, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Łukasz Borowski, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Tomasz Wilanowski
15:00
16:00
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: