Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Genetyka z inżynierią genetyczną 1400-114GEN
Plan zajęć - Semestr letni 2021/22

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2021/22 - Semestr letni 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.3
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:15, gr.5
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
8:15, gr.1
Wykład (9B bud.3109), Paweł Golik
8:30, gr.1
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
9:00
10:00
11:00
12:00
12:15, gr.4
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15, gr.6
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:15, gr.8
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
12:30, gr.2
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
13:00
14:00
14:30, gr.7
Ćwiczenia (129 bud.8068), Łukasz Borowski, Agnieszka Dzikowska, Anna Golisz, Agnieszka Gozdek, Dorota Hoffman-Zacharska, Magdalena Kaliszewska, Michał Koper, Konrad Kosicki, Seweryn Mroczek, Robert Mysłajek, Agnieszka Piotrowska-Nowak, Rafał Tomecki, Katarzyna Tońska, Tomasz Wilanowski, Monika Zakrzewska-Płaczek
15:00
16:00
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: