Plan zajęć przedmiotu Podstawy biotechnologii [1400-114PBT] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 10:30 - 14:00
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 221D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 10:30 - 14:00
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 346A, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:30 - 14:00
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 219D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:30 - 14:00
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 14:30 - 18:00
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 14:30 - 18:00
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 221D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 18:00
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 219D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 14:30 - 18:00
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Czwartek
Piątek
Jacek Bielecki, Marek Długosz
8:15
Wykład, grupa 2
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 9B, budynek nr 3109
Jacek Bielecki, Marek Długosz
8:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 9B, budynek nr 3109
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 13:45
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 221D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 13:45
Marek Długosz, Łukasz Dziewit, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 346A, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 13:45
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 219D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 13:45
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 14:15 - 17:45
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 14:15 - 17:45
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Katarzyna Roeske, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 221D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 17:15
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 219D, budynek nr 3109
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 17:15
Marek Długosz, Renata Godlewska, Robert Jarzyna, Monika Kamińska, Anna Kiersztan, Piotr Kozłowski, Agata Krawczyk-Balska, Alicja Sobkowiak, Radosław Stachowiak, Joanna Trzcińska-Danielewicz, Agnieszka Wyszyńska,
Sala 303A, budynek nr 3109
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Biologii - Miecznikowa 1