Serwisy internetowe Uniwersytetu Warszawskiego Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Biologia molekularna 1400-215BM
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/21

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/22 - Semestr zimowy 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, gr.8
Ćwiczenia (346A bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
9:45, gr.9
Ćwiczenia (21D bud.3109)
9:45, gr.7
Ćwiczenia (219D bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:0010:00, gr.3
Ćwiczenia (10F bud.8068), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.2
Ćwiczenia (346A bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.1
Ćwiczenia (219D bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.9
Ćwiczenia (21D bud.3109)
10:00, gr.8
Ćwiczenia (346A bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.7
Ćwiczenia (219D bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.3
Ćwiczenia (10F bud.8068), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.2
Ćwiczenia (346A bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00, gr.1
Ćwiczenia (219D bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
11:00
12:00
13:00
14:00
14:15, gr.6
Ćwiczenia (10F bud.8068), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15, gr.5
Ćwiczenia (346A bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15, gr.4
Ćwiczenia (219D bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:45, gr.6
Ćwiczenia (10F bud.8068), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:45, gr.5
Ćwiczenia (346A bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:45, gr.4
Ćwiczenia (219D bud.3109), Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
15:00
15:15, gr.10
Ćwiczenia (9B bud.3109), Agnieszka Girstun
15:15, gr.1
Wykład (9B bud.3109), Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Marta Koblowska, Monika Radlińska
16:00
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: