Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia molekularna [1400-215BM] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 3 każdy wtorek, 10:00 - 13:30 Sala 10F, budynek nr 8068
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 10:00 - 13:30 Sala 346A, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 1 każdy wtorek, 10:00 - 13:30 Sala 219D, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15 Laboratorium, grupa 6 każdy wtorek, 14:15 - 17:45 Sala 10F, budynek nr 8068
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 14:15 - 17:45 Sala 346A, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 14:15 - 17:45 Sala 219D, budynek nr 3109

Środa

Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 9 każda środa, 10:00 - 13:30 Sala 22D, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 8 każda środa, 10:00 - 13:30 Sala 346A, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 7 każda środa, 10:00 - 13:30 Sala 219D, budynek nr 3109

Czwartek

Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 10:00 - 13:30 Sala 10F, budynek nr 8068
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 10:00 - 13:30 Sala 346A, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
10:00 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 10:00 - 13:30 Sala 219D, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 14:15 - 17:45 Sala 10F, budynek nr 8068
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 14:15 - 17:45 Sala 346A, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
14:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 14:15 - 17:45 Sala 219D, budynek nr 3109

Piątek

Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
9:45 Laboratorium, grupa 9 każdy piątek, 9:45 - 13:15 Sala 22D, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
9:45 Laboratorium, grupa 8 każdy piątek, 9:45 - 13:15 Sala 346A, budynek nr 3109
Monika Adamczyk-Popławska, Rafał Archacki, Agnieszka Girstun, Piotr Golec, Takao Ishikawa, Roksana Iwanicka-Nowicka, Helena Kossowska, Maciej Kotliński, Piotr Kowalec, Piotr Kozłowski, Agnieszka Kwiatek, Monika Radlińska, Joanna Trzcińska-Danielewicz
9:45 Laboratorium, grupa 7 każdy piątek, 9:45 - 13:15 Sala 219D, budynek nr 3109
Agnieszka Girstun
15:15 Laboratorium, grupa 10 każdy piątek, 15:15 - 17:00 Sala 9B, budynek nr 3109
Agnieszka Girstun, Takao Ishikawa, Marta Koblowska, Monika Radlińska
15:15 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 15:15 - 17:00 Sala 9B, budynek nr 3109

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Banacha 2
02-097 Warszawa
tel: +48 22 55 44 214 https://www.mimuw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-7ba4b2847 (2024-06-12)