Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna I [2400-PP1AMI] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Micał
11:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:05
Sala A.Mickiewicza aula, budynek nr 1104
Tomasz Tkaliński
15:00
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:35
Sala Aula A, budynek nr 1341
Wtorek
Sławomir Tomaszewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 121
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B105, budynek nr 1341
Ewa Krych
8:00
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala Aula G, budynek nr 1341
Joanna Tarka
8:00
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1341
Tomasz Tkaliński
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala Aula F, budynek nr 1341
Sławomir Tomaszewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 122
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B105, budynek nr 1341
Joanna Tarka
9:45
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1341
Aleksander Pawlewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 9:45 - 11:20
Sala Aula F, budynek nr 1341
Wojciech Górny
11:30
Ćwiczenia, grupa 123
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B105, budynek nr 1341
Robert Śmiech
11:30
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala Aula E, budynek nr 1341
Marta Przyborowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1341
Michał Barski
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 11:30 - 13:05
Sala Aula F, budynek nr 1341
Marta Przyborowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1341
Michał Barski
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 13:15 - 14:50
Sala Aula F, budynek nr 1341
Marcin Kysiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1341
Mateusz Rapicki
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:35
Sala Aula F, budynek nr 1341
Mateusz Rapicki
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy wtorek, 16:45 - 18:20
Sala Aula F, budynek nr 1341
Środa
Czwartek
Sławomir Tomaszewski
8:00
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala B105, budynek nr 1341
Tomasz Tkaliński
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala Aula F, budynek nr 1341
Sławomir Tomaszewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala B105, budynek nr 1341
Aleksander Pawlewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 9:45 - 11:20
Sala Aula F, budynek nr 1341
Wojciech Górny
11:30
Ćwiczenia, grupa 123
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala B105, budynek nr 1341
Ewa Krych
11:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula G, budynek nr 1341
Robert Śmiech
11:30
Ćwiczenia, grupa 112
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula E, budynek nr 1341
Michał Barski
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 11:30 - 13:05
Sala Aula F, budynek nr 1341
Michał Barski
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy czwartek, 13:15 - 14:50
Sala Aula F, budynek nr 1341
Mateusz Rapicki
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy czwartek, 15:00 - 16:35
Sala Aula F, budynek nr 1341
Mateusz Rapicki
16:45
Ćwiczenia, grupa 106
każdy czwartek, 16:45 - 18:20
Sala Aula F, budynek nr 1341
Piątek
Joanna Tarka
8:00
Ćwiczenia, grupa 107
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Sala B104, budynek nr 1341
Joanna Tarka
9:45
Ćwiczenia, grupa 108
każdy piątek, 9:45 - 11:20
Sala B104, budynek nr 1341
Marta Przyborowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 109
każdy piątek, 11:30 - 13:05
Sala B104, budynek nr 1341
Marta Przyborowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 110
każdy piątek, 13:15 - 14:50
Sala B104, budynek nr 1341
Marcin Kysiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 111
każdy piątek, 15:00 - 16:35
Sala B104, budynek nr 1341
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: