Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna II [2400-PP1AMII] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Micał
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Wtorek
Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 107
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Aula E, budynek nr 1356
Tomasz Maszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Aula F, budynek nr 1356
Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B105, budynek nr 1355
Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 108
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala Aula E, budynek nr 1356
Małgorzata Jastrzębska
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala Aula F, budynek nr 1356
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 122
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B105, budynek nr 1355
Joanna Tarka
11:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala B202, budynek nr 1355
Mateusz Rapicki
11:30
Ćwiczenia, grupa 109
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Aula E, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Aula F, budynek nr 1356
Mateusz Rapicki
13:15
Ćwiczenia, grupa 110
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala Aula E, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala Aula F, budynek nr 1356
Jacek Sadowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala Aula F, budynek nr 1356
Maciej Gałązka
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala Aula E, budynek nr 1356
Środa
Tomasz Tkaliński
13:15
Wykład, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356
Czwartek
Tomasz Maszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Aula F, budynek nr 1356
Mirosław Sobolewski
9:45
Ćwiczenia, grupa 121
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala B105, budynek nr 1355
Małgorzata Jastrzębska
9:45
Ćwiczenia, grupa 102
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Aula F, budynek nr 1356
Mirosław Sobolewski
11:30
Ćwiczenia, grupa 122
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B105, budynek nr 1355
Joanna Tarka
11:30
Ćwiczenia, grupa 113
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala B202, budynek nr 1355
Marta Przyborowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Aula F, budynek nr 1356
Marta Przyborowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 104
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala Aula F, budynek nr 1356
Jacek Sadowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 105
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala Aula F, budynek nr 1356
Maciej Gałązka
16:45
Ćwiczenia, grupa 112
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala Aula E, budynek nr 1356
Piątek
Bartosz Źrałek
8:00
Ćwiczenia, grupa 107
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Aula E, budynek nr 1356
Bartosz Źrałek
9:45
Ćwiczenia, grupa 108
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Aula E, budynek nr 1356
Mateusz Rapicki
11:30
Ćwiczenia, grupa 109
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Aula E, budynek nr 1356
Mateusz Rapicki
13:15
Ćwiczenia, grupa 110
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala Aula E, budynek nr 1356
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: