Uniwersytet Warszawski - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN2-L] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 3.210, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 1.223, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 3.210, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Marta Torenc
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 1.223, budynek nr 1239

Wtorek

Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 1.232, budynek nr 1239
Tadeusz Kuśmierowski, Beata Peć, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3.212, budynek nr 1239
Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 1.217, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 1.232, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Marta Torenc
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3.210, budynek nr 1239

Środa

Tadeusz Kuśmierowski, Beata Peć, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 1.012, budynek nr 1239

Czwartek

Tadeusz Kuśmierowski, Beata Peć, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 3.210, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Marta Torenc
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 1.011, budynek nr 1239
Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 1.217, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 1.011, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239

Piątek

Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 1.011, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Marta Torenc
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 1.219, budynek nr 1239
Tadeusz Kuśmierowski, Beata Peć, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 1.242, budynek nr 1239
Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 1.219, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 1.011, budynek nr 1239

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55

ul. Banacha 2
02-097 Warszawa
tel: +48 22 55 44 214 https://www.mimuw.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-2b06adb1e (2024-03-27)