Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN2-Z] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.014, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.011, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.014, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.011, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.021, budynek nr 1239
Środa
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 1.011, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 1.009, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.019, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.011, budynek nr 1239
Czwartek
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1.013, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1.010, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.013, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.011, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.010, budynek nr 1239
Piątek
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.019, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.023, budynek nr 1239
Norbert Karczmarczyk, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1.011, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dorota Sadowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.011, budynek nr 1239
Anna Jagłowska, Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 1.019, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55