Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN2-Z] Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.018, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.142, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.016, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.018, budynek nr 1239
Środa
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.018, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.016, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.142, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3.018, budynek nr 1239
Czwartek
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.016, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.142, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.016, budynek nr 1239
Piątek
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Ewelina Michta
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3.023, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3.016, budynek nr 1239
Elżbieta Kozłowska, Tadeusz Kuśmierowski, Dominika Wyrzykiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.023, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Tadeusz Kuśmierowski, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3.142, budynek nr 1239
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55