Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [3302-PN3-L] Semestr letni 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maria Kaleta, Norbert Karczmarczyk, Nina Oborska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.009, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Małgorzata Kosacka, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.010, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Maria Kaleta, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.019, budynek nr 1239
Małgorzata Kosacka, Zdzisław Owczarek, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Przemysław Jóskowiak, Maria Kaleta, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 1.013, budynek nr 1239
Wtorek
Anna Jorroch, Maria Kaleta, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.014, budynek nr 1239
Przemysław Jóskowiak, Maria Kaleta, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 1.021, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Norbert Karczmarczyk, Nina Oborska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.022, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Małgorzata Kosacka, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.009, budynek nr 1239
Małgorzata Kosacka, Zdzisław Owczarek, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.014, budynek nr 1239
Środa
Anna Jorroch, Maria Kaleta, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.009, budynek nr 1239
Małgorzata Kosacka, Zdzisław Owczarek, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.014, budynek nr 1239
Przemysław Jóskowiak, Maria Kaleta, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 1.017, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Norbert Karczmarczyk, Nina Oborska
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.017, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Małgorzata Kosacka, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 1.009, budynek nr 1239
Czwartek
Maria Kaleta, Norbert Karczmarczyk, Nina Oborska
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.010, budynek nr 1239
Anna Jorroch, Maria Kaleta, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.023, budynek nr 1239
Przemysław Jóskowiak, Maria Kaleta, Peter Tokarski
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 1.012, budynek nr 1239
Maria Kaleta, Małgorzata Kosacka, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.012, budynek nr 1239
Małgorzata Kosacka, Zdzisław Owczarek, Peter Tokarski
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.019, budynek nr 1239
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Dydaktyczny - Dobra 55