Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego I [3305-PNJH1-11] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Śląska, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Małgorzata Marzoch, Tomasz Rudowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Wtorek
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Małgorzata Marzoch, Tomasz Rudowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Środa
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Małgorzata Marzoch, Tomasz Rudowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.017, budynek nr 1239
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Czwartek
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Małgorzata Marzoch, Tomasz Rudowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Piątek
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Małgorzata Marzoch, Tomasz Rudowski
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala C, budynek nr 1104
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala B, budynek nr 1104
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala A, budynek nr 1104
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala B, budynek nr 1104
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala A, budynek nr 1104
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1104 — Audytorium Maximum
- 1237 — Lokale w budynku Kupców - Oboźna 8
- 1239 — Budynek Dydaktyczny - Dobra 55