Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego I [3305-PNJH1-11] Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 111, budynek nr 1237
Aleksandra Gocławska, Noelia Pecile, Kamil Seruga
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 114, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 126, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala Lab6, budynek nr 1237
Wtorek
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 1.019, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Lab6, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 01.073, budynek nr 1239
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 01.078, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1237
Aleksandra Gocławska, Noelia Pecile, Kamil Seruga
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 221, budynek nr 1237
Środa
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.023, budynek nr 1239
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3.023, budynek nr 1239
Aleksandra Gocławska, Noelia Pecile, Kamil Seruga
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2.012, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.012, budynek nr 1239
Paulina Bojarska, Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 1.016, budynek nr 1239
Czwartek
Paulina Bojarska, Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.023, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 1.016, budynek nr 1239
Aleksandra Gocławska, Noelia Pecile, Kamil Seruga
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 221, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 2.012, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.014, budynek nr 1239
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 1.014, budynek nr 1239
Piątek
Aleksandra Gocławska, Noelia Pecile, Kamil Seruga
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 126, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 126, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Agata Muszyńska, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 126, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3.023, budynek nr 1239
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1237
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: