Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego II [3305-PNJH2-11] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 217, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Śląska, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 217, budynek nr 1237
Zuzanna Geremek, Tamara Lamela Varela, Małgorzata Marzoch
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 217, budynek nr 1237
Wtorek
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Zuzanna Geremek, Tamara Lamela Varela, Małgorzata Marzoch
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Środa
Zuzanna Geremek, Tamara Lamela Varela, Małgorzata Marzoch
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Czwartek
Zuzanna Geremek, Tamara Lamela Varela, Małgorzata Marzoch
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Piątek
Zuzanna Geremek, Tamara Lamela Varela, Małgorzata Marzoch
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Śląska, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 217, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Renata Kugaczewska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 217, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Luis Miletti, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 217, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 217, budynek nr 1237
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Lokale w budynku Kupców - Oboźna 8