Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka hiszpańskiego II [3305-PNJH2-11] Semestr letni 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Miguel Muñoz Muñoz, Agata Muszyńska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 215, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak,
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Agata Muszyńska, Martin Testa
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala Lab6, budynek nr 1237
Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Agnieszka Wiltos
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala Lab6, budynek nr 1237
Wtorek
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak,
Sala 114, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Miguel Muñoz Muñoz, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala Lab6, budynek nr 1237
Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Agnieszka Wiltos
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 217, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Agata Muszyńska, Martin Testa
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 126, budynek nr 1237
Środa
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak,
Sala 114, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 114, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Miguel Muñoz Muñoz, Agata Muszyńska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 1.018, budynek nr 1239
Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Agnieszka Wiltos
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 1.023, budynek nr 1239
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Agata Muszyńska, Martin Testa
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 3.023, budynek nr 1239
Czwartek
Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Agnieszka Wiltos
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 114, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Miguel Muñoz Muñoz, Agata Muszyńska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 217, budynek nr 1237
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak,
Sala 126, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Agata Muszyńska, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 217, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 215, budynek nr 1237
Piątek
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Paulina Bojarska, Telmo Pelayo Diz Gamallo, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Elżbieta Ratajczak-Matusiak,
Sala 126, budynek nr 1237
Telmo Pelayo Diz Gamallo, Dominika Jarzombkowska, Elżbieta Ratajczak-Matusiak
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr 1237
Małgorzata Marzoch, Miguel Muñoz Muñoz, Angelina Nuñez Cueva De Andruszkiewicz, Agnieszka Wiltos
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 126, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Agata Muszyńska, Martin Testa
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala Lab6, budynek nr 1237
Magdalena Brykczyńska, Rebeca Lema Martinez, Miguel Muñoz Muñoz, Agata Muszyńska
18:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 18:30 - 20:00
Sala 3.023, budynek nr 1239
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: